Twoje dziecko uwielbia gotować? Spraw mu Lidlomix dla dzieci

Za sprawą popularnego programu „Master Chef Junior” wiele dzieci odnajduje się w kuchni. Widać, że sprawia im to przyjemność. Co więcej czasem gotują lepiej od swoich rodziców. Jeśli u swojego dziecka również widzimy tego rodzaju pasje, to koniecznie pokuśmy się o Lidlomix dla dzieci. Naprawdę będzie to strzał w dziesiątkę.

Cóż to za produkt?

Na pewno słyszeliśmy o takim urządzeniu jak Lidlomix dla dzieci. Cóż to takiego? Jest to wspaniały produkt, który został wyprodukowany przez Lidla. Jest to wersja Lidlomixa prawdziwego, ale stworzona z myślą o naszych pociechach. Najczęściej dzieci widząc gotujących w tym urządzeniu swoją mamę, także chcą mieć swojego robota.

Zapoznajmy się z opisem tego produktu. Na pewno urządzenie to zapewni naszym dzieciom sporą frajdę. Poprzez dobrą zabawę rozwija u naszych dzieci umiejętność wcielania się w role, kreatywność czy też rozwija wyobraźnię.

Produkt ten ma wbudowany wyświetlacz LCD o wielkości 2,4 cala z bardzo łatwą symboliką do zapamiętania. Nasze dzieci mogą również liczyć na niezmiernie łatwą obsługę przy użyciu pokrętła. Dzieci mają także możliwość skorzystania z wielu wspaniałych funkcji. Jest to ustawienie prędkości, ustawienie czasu, ustawienie obrotów w prawo oraz w lewo, wskaźnik temperatury, tryb turbo, wyrabianie ciasta czy też ważenie. Do urządzenia dołączona jest także zintegrowana książka kucharska oraz pięć bardzo prostych przepisów na pyszne desery.

Oczywiście można także liczyć na bardzo bogaty zestaw akcesoriów. Dla rodziców z kolei dobrą wiadomością jest to, że wszystkie z dołączonym akcesoriów można swobodnie myć w zmywarce. Oczywiście nie musimy się obawiać o bezpieczeństwo naszych dzieci. Urządzenie to nie posiada samej funkcji podgrzewania. Nie ma tutaj mowy o BPA. Produkt jest stricte przeznaczony dla dzieci od trzeciego roku życia.

Co znajdziemy w zestawie?

Przed zakupem na pewno jesteśmy zainteresowani co znajdziemy w zestawie. Jak to zatem wygląda? Jest to Mini Lidlomix razem z bateriami. Do tego dołączony jest garnek z pokrywką, jak i także z otworem do wlewania. Możemy także liczyć na nasadkę do gotowania na parze z pokrywką. W zestawie znajduje się również miarka, szpatułka, mieszadła oraz plastikowa imitacja noża.

Na sam koniec dodajmy, że produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, które jeszcze nie ukończyło trzydziestu sześciu miesięcy. Jednak mamy do czynienia z małymi elementami, które przez maluszki mogłyby zostać połknięte. Robota dzieci powinny użytkować wyłącznie pod nadzorem bezpośrednim dorosłych osób.