Torby modne i eleganckie – co warto wiedzieć?

Torebka jest elementem nie do przecenienia. To dodatek, który towarzyszy kobiecie w życiu każdego dnia, dlatego bardzo ważny jest dobór odpowiedniej do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy nadal chodzisz do szkoły, na zabawny, kameralny wieczór z przyjaciółmi, czy po prostu korzystasz z wolnego czasu, są torby i akcesoria modowe odpowiednie do określonego celu. Na przykład do uzupełnienia stroju, przełamania lub uwydatnienia stylizacji.

Na szczęście obecny rynek spełnia każde z tych wymagań. Istnieją różne rozmiary, materiały, kolory i przedziały cenowe damskich torebek. Krótko mówiąc, istnieje szeroki i ogromny wybór, aby znaleźć model, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Klasyczne i eleganckie modne modele damskich torebek na zimę/wiosnę 2023

Na zimę/wiosnę 2023 powrócą stare eleganckie klasyczne torebki – modele, oczywiście w nowej odsłonie. Modne będą torby maxi o większej niż zwykle pojemności, aby pomieścić nie tylko to, co niezbędne. Być może zachęcą Cię do wznowienia podróżniczego szaleństwa po okresie pandemii i powrotu w bardziej pogodnym tonie.

Wśród nich znajdują się również torby i małe nerki w jasnych kolorach. Modele, które zrobią doskonałe wrażenie, zachwycając swoim wyglądem i dając życie nowej definicji torby, która nie tylko pełni funkcję „pojemnika niezbędnika”, ale także pełni funkcję praktycznego dodatku stylistycznego na każdy dzień.

Jakie modele torebek wracają do trendów?

Odradzają się również torby kuferkowe z modeli toreb lekarskich i aktówki. Modne będą też torebki przypominające stare torby na kręgle. Oczywiście odnowione, w nowoczesnej tonacji z metalowymi zamkami, wykonane ze skóry i zabarwione na żywe kolory.

Wśród nowości w trendach znalazły się modele toreb typu worki wykonane z miękkich materiałów, takich jak skóra, które zapewniają duży komfort. Ich kształt zbliżony jest do półksiężyca, który czyni ją optymalną do włożenia większej ilości przedmiotów, a przede wszystkim bezpieczniejszą dzięki zamknięciu na klips lub zamek, co nadaje jej bardzo miejski.

Torebki o geometrycznych kształtach wykonane ze skóry

Pojawią się też trendy na nowe modele toreb na ramię o geometrycznych kształtach trapezu równoramiennego. Modele, które nigdy nie przestaną wychodzić z mody, to te w kształcie półksiężyca lub trójkąta, preferowane przez „średnie” rozmiary, aby wygodnie nosić je nawet na co dzień.

Przy tych wszystkich nowościach można się sługo zastanawiać, którą torebkę wybrać na 2023 rok

Wiele zależy od stylu życia i rodzaju imprezy, jednak bardzo proste torby, które być może nawiązują do zimowych kolorów, są częścią trendu zima/wiosna 2023. Najbardziej pożądane są torby skórzane w kolorach:

  • brudnej zieleni,
  • granatu,
  • żółtego,
  • beżu,
  • żółci.

Modele toreb są różne, ale najbardziej poszukiwane są te z miękkiej skóry bydlęcej o prostym i minimalistycznym designie (takie jak ze sklepu Verostilo). Odpowiednie na co dzień, takie jak torba na ramię lub modele torebek kuferków, które pomieszczą więcej niż tylko niezbędne rzeczy, ale nadal zapewnią komfort noszenia.

Modne dodatki – nie tylko torebki

Oprócz eleganckich torebek klasycznych warto zaopatrzyć się również w inne modne dodatki. Będą to kominiarki, kominy i rękawiczki, a także skórzany portfel, szale i chusty czy okulary.

Przebieraj w różnych kolekcjach od różnych marek. Wybieraj dodatki wykonane z różnych materiałów i kolorów, od najjaśniejszych po najbardziej stonowane. Modne są również kozaki, które różnią się od siebie kształtem i rodzajem. Od bardzo wysokich obcasów, zaprojektowanych w nowoczesnym i technologicznym designie, sygnowanych klasycznymi materiałami, takimi jak skóra.

Jakie kolory są teraz modne? Jakie dodatki i makijaż będą królować w 2023?

Biel, czerwień i srebro to kolory tej zimy/wiosny. Pozostawiają miejsce dla wyobraźni w tworzeniu nowych strojów, nawet tych nietypowych. Na scenę wkraczają również perłowe klejnoty, które dodają twarzy blasku i klasy, zwłaszcza podczas eleganckiego wieczoru. Szczególnie dobrze łączą się z każdym rodzajem stroju, dając przewagę w świecie akcesoriów. A jeśli chodzi o makijaż, rok 2023 będzie rokiem jasnych kolorów! Brokat i cyrkonie nakładaj na twarz nawet w ciągu dnia, podkreślając oczy i usta.

W dzisiejszych czasach możesz łatwo kupić produkty, które lubisz także online, upewniając się, że znalazłeś odpowiedniego producenta. Jeśli chodzi o torebki, wybierz Verostilo. Są to włoskie, skórzane torebki, które są wykonane ręcznie. Możesz też wybrać modele oznaczone jako „planet friendly”. Dzięki temu oprócz nowej torebki zadbasz też o planetę.
Artykuł partnerski: Verostilo.com