Styl Black&White w sypialni – jakie dodatki wybrać?

Styl Black&White w sypialni świetnie się prezentuje i dodaje wnętrzu elegancji. Coraz więcej osób stawia na aranżację tego typu w swojej sypialni. Faktem jest, że stworzenie takiego wnętrza wymaga dokładnego przemyślenia dodatków. Czarne i białe kolory są ponadczasowe, dlatego będą nam służyć przez wiele lat. Przyjrzyjmy się temu, jakie dodatki do sypialni Black&White wybrać. Na jakie meble postawić? Czy multiramki są ciekawą ozdobą?

Meble do sypialni Black&White

Jednym z pierwszych dylematów jest wybór mebli do sypialni czarno-białej. Jeśli mamy duże mieszkanie, dobrze doświetlone, możemy rozważyć ciemne wyposażenie. Nie każdy mebel powinien być czarny, co trzeba mieć na uwadze. Z łatwością połączymy jasne meble skrzyniowe z ciemnymi meblami wypoczynkowymi. Musimy pamiętać o tym, aby czarne dodatki nie przytłoczyły wnętrza. Nowoczesny styl sprawia, że trudno jest wybierać meble o stonowanych kolorach. Nie należy zatem bać się kolorów odważnych i unikalnych.

Nie bez znaczenia są także białe meble, które będą doskonale kontrastować z czarnymi dodatkami. Do wyboru mamy lakierowane wersje bez uchwytów, idealnie pasujące do sypialni Black&White. Na takich sprzętach dobrze wyglądają czarne i białe dodatki. Co ciekawe, meble połyskujące ustawimy także na jasnym tle. To dobry pomysł wtedy, gdy mamy duże przeszklenia w mieszkaniach.

Kilka zdjęć w jednej ramce? Multiramki w czarnym stylu

W sypialni Black&White postawić warto na czarne multiramki na zdjęcia. To ciekawe sposób na uzyskanie modnego kolażu. W takich ramkach z powodzeniem zestawimy ze sobą ulubione zdjęcia, w każdej chwili zmieniając je na inne. Dzięki temu stworzymy klimat przytulny i wyjątkowy. Dlaczego warto postawić na ramki w sypialni? Piękne ozdoby urozmaicą naszą ścianę lub staną na stolikach nocnych. Multiramka na 5 zdjęć na pewno będzie nam przypominać o ważnych chwilach w naszym życiu, jednocześnie podkreślając otoczenie. Faktem jest, że stylowa ramka na zdjęcia cieszy się dużą popularnością w naszych domach.

Kolory ścian w stylu Black&White

Na jakie kolory ścian postawić? Aranżowanie wnętrza nowoczesnego w czarno-białych kolorach trzeba dokładnie przemyśleć. Na pierwszy plan wysuwają się ściany. Jeśli chcemy postawić na ciemne meble, ściany powinny być białe. Istotne jest to, aby czerń i biel się równoważyły. Dzięki temu unikniemy przytłoczenia wnętrza i niespójnej aranżacji.

Warto zauważyć, że czysta biel daje niekiedy zbyt sterylne efekty. Alternatywą jest biel złamana, która ociepli nowoczesną sypialnię. Na uznanie zasługuje ciepła biel z dodatkiem żółci, różu, zieleni, błękitu lub kolory brzoskwiniowego. Co zrobić, aby białe ściany nie znudziły nam się zbyt szybko? W tej sytuacji można pomalować jedną ścianę innym kolorem, np. czarną farbą. Nie zapominajmy także o odcieniach beżu, błękitu i szarości. To uniwersalne i eleganckie barwy, które zawsze dobrze się prezentują. W przyjaznej sypialni zadbamy o wypoczynek przez kolejnym dniem pracy. W tym miejscu bardzo chętnie będziemy spędzać czas. Modna sypialnia Black&White ma szerokie grono zwolenników w naszym kraju.

Jak widać, stworzenie czarno-białej sypialni bywa sporym wyzwaniem. Poza kolorami ścian, trzeba także zadbać o meble i inne dodatki. To wnętrze nowoczesne, które przyciąga nas elegancją i funkcjonalnością. W sypialni odpoczywamy po całym dniu i regenerujemy siły, dlatego trzeba dokładnie przeanalizować aranżację wnętrza. Miłośnicy klasyki połączonej z nowoczesnością z pewnością postawią na kolory czarne i białe. Istnieje wiele odcieni tych barw, które warto mieć na uwadze podczas aranżowania otoczenia.