Stwórz własną fotoksiążkę z Empikfoto

Każdy pragnie wracać do wyjątkowych wspomnień, które dały mu radość i niezapomniane przeżycia. Dobrym pomysłem na ich zatrzymanie jest fotoksiążka, która może być również doskonałym pomysłem na prezent dla bliskich. Chcesz dowiedzieć się, jak w prosty sposób ją stworzyć? Wejdź na Empikfoto, w którym szybko i przyjemnie stworzysz fotoksiążkę na każdą okazję. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak to zrobić.

Fotoksiążka z Empikfoto — co to takiego?

Fotokosiążka to bardzo fajny produkt dla każdego, bez względu na to, czy chcemy wywołać zdjęcia z wakacji, urodzin, ślubu, chrztu czy spotkania ze znajomymi. To również świetna zabawa przy wyborze własnego projektu i chwila wspomnień związanych z wydarzeniem, podczas ponownego oglądania zdjęć i wyboru tych najładniejszych. Poniżej znajdziesz instrukcję, jak stworzyć własną fotoksiążkę na stronie Empikfoto.

Fotoksiążka z Empikfoto. Instrukcja krok po kroku

 1. Wejdź na stronę empikfoto.pl.
 2. Wybierz format fotoksiążki, który Ci się podoba.
 3. Stwórz własną kompozycję lub skorzystaj z ogromnej oferty gotowych szablonów.
 4. Zdecyduj, czy wolisz papier kredowy, czy fotograficzny oraz wybierz okładkę matową lub błyszcząca. Aby dowiedzieć się o różnicach, kliknij znak zapytania (?). Cena zależna jest od wybranego formatu, papieru i okładki. Dostawa do salonu Empik jest zawsze darmowa. Pamiętaj, że po zatwierdzeniu wyboru, nie będziesz mógł zmienić okładki i rodzaju papieru.
 5. Wybierz zdjęcia do fotoksiążki. Możesz wgrać je z komputera, Facebooka, Instagrama lub skorzystać z tych, które masz już wgrane na koncie empikfoto. Jeśli nie masz czasu na samodzielne stworzenie fotoksiążki, możesz wypełnić ją zdjęciami automatycznie. Stworzenie książki zajmuje dosłownie kilka minut.
 6. Przejdź do edycji. By wgrać zdjęcia, przeciągnij je z prawej bocznej galerii. Jeśli zdjęcie ma za słabą jakość, pokaże się symbol wykrzyknika (!). Każde zdjęcie możesz edytować, kadrować, obracać, dodawać efekty oraz ramki. Jeśli chcesz zmienić układ zdjęć na stronie, tło lub kompozycję na inną z dowolnego szablonu, skorzystaj z lewego panelu. Możesz też dodać kliparty, które tyczą się do różnych okazji lub emocji.
 7. Jeśli skomponowałeś wszystkie strony fotoksiążki, kliknij na przycisk „Podgląd”, aby zobaczyć efekt.
 8. Sprawdź dokładnie swój projekt, a następnie zapisz. Dzięki temu będziesz mógł do niego w każdej chwili wrócić.
 9. Wybierz ilość sztuk fotoksiążki, może jeszcze komuś z rodziny sprawi radość.
 10. Jesli posiadasz kod rabatowy, możesz wpisać go w koszyku.
 11. Zamów fotoksiążkę i ciesz się wspomnieniami.