Srebrna biżuteria zawsze na czasie

Kto kupuje srebrną biżuterię?

Ponieważ srebro jest znacznie tańsze od złota czasami uważane jest za „gorszy” rodzaj biżuterii. Nie jest to prawda. Po pierwsze w biżuterii liczy się jej wartość artystyczna i elegancki wygląd, nie tylko wartość liczona na wagę. Po drugie hurtownia biżuterii srebrnej oferuje wyroby w bardzo zróżnicowanych stylach – od klasycznej po nowoczesną a nawet awangardową. Srebrna biżuteria jest mniej pretensjonalna i doskonale komponuje się ze strojem w stylu casual. Nadaje się do pracy i na co dzień. Jako prezent jest mniej zobowiązująca. Lubią ją osoby młodsze, nie przepadające za konserwatywnym strojem i oficjalnym dress codem. W hurtowni biżuterii srebrnej występuje w tak wielkim wyborze, że każdy niezależnie od wieku, płci i upodobań znajdzie coś interesującego dla siebie.

Kto może kupować w hurtowni biżuterii srebrnej?

Szuchman-gold.pl to jedna z największych w Polsce hurtowania biżuterii srebrnej, działająca już od 1989 roku. Współpracuje zarówno z wielkimi sieciami sklepów jubilerskich jak z indywidualnymi przedsiębiorcami zainteresowanymi sprzedażą biżuterii. Mieści się w Warszawie, gdzie klienci mogą osobiście dokoynwać zakupów. Jeżeli decydują się na dostawy przedstawiciele handlowi szuchman-gold.pl odwiedzają każdego klienta co najmniej raz w miesiącu. Asortyment jest ogromny, dla przykładu liczba modeli samych srebrnych łańcuszków sięga ponad 200. Szuchman-gold.pl importuje biżuterię z wielu krajów świata. Przedstawiciele firmy odwiedzają targi i wystawy międzynarodowe aby zawsze być na bieżąco z najnowszymi trendami mody. Hurtownia biżuterii srebrnej szuchman-gold.pl oferuje zarówno eleganckie wzory klasyczne jak i nowoczesne, bardziej lubiane przez młodszych odbiorców. Hurtowania nie ma minimum zakupowego i każde, najmnoejsze nawet zamówienie jest od ręki realizowane.

Jak wybrać prezent w  hurtowni biżuterii srebrnej?

Najpierw należy zdecydować się na rodzaj – może być to łańcuszek, naszyjnik, zawieszka, broszka, kolczyki lub pierścionek. Następnie należy zastanowić się nad stylem. Mogą być to delikatne, klasyczne ornamenty, lub nowoczesne, proste formy. Biżuteria srebrna występuje w dwóch postaciach – rodowanej i nierodowanej. Przeglądając katalog hurtowni biżuterii srebrnej trzeba także dopasować jej rodzaj do wieku obdarowanego i jego ulubionych stylizacji. Jeżeli nie znajdziemy nic interesującego warto skontaktować się z przedstawicielem handlowym, który doradzi w wyborze, albo poczekać – non stop wprowadzane są nowe modele biżuterii.