Self love w erotycznym wydaniu – dlaczego warto sięgać po gadżety erotyczne?

Czasy się zmieniają. W świadomości społecznej w końcu pojawiła się świadoma kobieta, z własnymi potrzebami seksualnymi. Kobieta, która pragnie dobrze poznać swoje ciało i czerpać przyjemność z posiadania go. Na przeciw potrzebom współczesnych kobiet wychodzą na szczęście producenci gadżetów erotycznych. Obecnie na rynku jest ich cała gama. Opowiadamy, dlaczego warto po nie sięgać.

Dildo z wibracjami, czyli słów kilka o zabawkach erotycznych

Do najpopularniejszych zabawek erotycznych należy dildo z wibracjami. Gadżet ten do złudzenia przypomina prawdziwego penisa, co jeszcze bardziej pobudza wyobraźnię. Produkty te to połączenie gadżetów do penetracji z funkcją wibratora, co pozwala na przeżywanie pełnej gamy doznań. Jednak to nie wszystko, jeśli chodzi o zabawki. Do wyboru są również stymulatory łechtaczki, zabawki analne, kulki gejszy (znakomite do ćwiczenia mięśni Kegla!). Takie zabawki zdecydowanie urozmaicają życie erotyczne, ale świetnie nadają się również do masturbacji. Przesyłka produktów dla osób pełnoletnich odbywa się szybko i dyskretnie, a opakowania są zupełnie neutralne i nie nasuwają na myśl sklepu z gadżetami erotycznymi. Nie wahaj się zatem! Zapoznaj się z ofertą i wybierz coś dla siebie.

Długość całkowita – czy to rzeczywiście ma znaczenie?

Wielu paniom marzy się ogromne dildo. To prawda, że głęboka i intensywna penetracja przynosi wiele niesamowitych doznań. Trzeba jednak pamiętać, że ogromne dildo o wymiarach, które przekraczają fizjologiczne możliwości, przeznaczone jest raczej dla osób zaawansowanych. Na początek z całą pewnością sprawdzą się wszelkiego rodzaju masażery łechtaczki oraz standardowej wielkości dilda. Wraz z jedzeniem wzrasta apetyt, a więc bez obaw – na ogromne dildo także przyjdzie czas. Produkt wysokiej jakości, jak wskazuje specyfikacja produktu – wykonany z cyberskóry, z pewnością rozpali zmysły i zabierze cię do bram raju.

Potęga kobiecej masturbacji

Każda kobieta powinna mieć w swojej nocnej szafce wibrator i służące do penetracji dildo. Masturbacja przestała być tematem tabu. Jak wskazują specjaliści – masturbacja ma zbawienny wpływ na organizm. Przede wszystkim redukuje napięcie seksualne, co jest istotne szczególnie w przypadku singielek. Nie mając stałego partnera można – a nawet trzeba – pozostawać aktywnym seksualnie. Najlepiej rozkoszując się miłością do własnego ciała. Pozwala to dokładnie poznać reakcje i potrzeby własnego ciała, co przekłada się później na udane pożycie seksualne w związku. Ponadto masturbacja i poznawanie własnego ciała ma pozytywny wpływ na akceptację samej siebie, niweluje niepotrzebną presję związaną z dążeniem do doskonałej figury i wyglądu.