Redukcja zaczerwienień? Trzy razy skuteczniej z NABU!

Redukcja zaczerwienień? Trzy razy skuteczniej z NABU!

Nieestetyczne zaczerwienienia skóry powodują, że nie wychodzisz z domu bez makijażu? Spokojnie, nie jesteś z tym problemem sama! Na szczęście jest NABU – nano-nebulizer, który niweluje zaczerwienienia aż trzy razy skuteczniej niż inne produkty.

Skąd biorą się zaczerwienienia skóry?

Skóra z zaczerwienieniami nie dodaje atrakcyjności, ale najpierw trzeba zrozumieć powstały problem, aby móc mu przeciwdziałać. Czerwone plamy na skórze, zaczerwienienia na policzkach lub też duże rumieńce często pojawiają się tam, gdzie mamy do czynienia z nadreaktywną, wrażliwą i naczyniową cerą. Nie jest prawdą, że to problem tylko osób z jasną karnacją – nadmierne zaczerwienienia występują u obydwu płci i bez względu na odcień skóry.

Problem z zaczerwienieniami nasila się przede wszystkim przy ekspozycji na niekorzystne czynniki zewnętrzne, takie jak: promieniowanie ultrafioletowe, chłodny wiatr, substancje chemiczne, gorące kąpiele, a nawet używki i niezdrowa żywność.

Skóra naczyniowa nie jest stanem przejściowym. To ogólna tendencja cery, wynikająca z płytko osadzonych naczynek, często przekazywana z pokolenia na pokolenie. Nie można się z niej wyleczyć, ale można znacznie zmniejszyć widoczność naczynek, a tym samym zminimalizować zaczerwienienia.

Sporadycznie u osób, które nie mają skóry naczyniowej, również mogą pojawiać się zaczerwienienia w formie rumieni. Rumień to problem miejscowy, zwykle trwa tylko przez określony czas, często towarzyszą mu uczucie suchości skóry, łuszczenie czy wypryski. Jego powstanie może być spowodowane przez nieodpowiednią pielęgnację, silne emocje, gorące kąpiele, ekspozycję na słońce.

Pielęgnacja skóry zaczerwienionej

Zaczerwieniona skóra może wiązać się ze zwiększoną wrażliwością, więc zaleca się jej delikatną i uważną pielęgnację. W celu pozbycia się zaczerwienienia skóry należy zapomnieć o myciu cery mydłem i kosmetykami zawierającymi silne detergenty. Trzeba też pamiętać o stosowaniu kremów z filtrami przeciwsłonecznymi.

Zaleca się także zrezygnowanie z długich kąpieli i pryszniców – gorąca woda nasila problemy z zaczerwienieniami skóry. Należy dokładnie czytać skład kosmetyków, uważać na sztuczne środki zapachowe i syntetyczne barwniki. Peelingi mechaniczne warto zastąpić peelingami enzymatycznymi, które są równie skuteczne, ale zdecydowanie delikatniejsze. Uważać trzeba także na kofeinę, ostre przyprawy, cukier, alkohol, nabiał, ponieważ to po ich spożyciu często pojawia się rumień na twarzy.

NABU, czyli nano-nebulizator ze skutecznym serum, to doskonały wybór do wrażliwej, podatnej na zaczerwienienia skóry. Dlaczego? Bo, mimo że działa tak skutecznie, jak zastrzyk, jest też delikatny i wystarczy tylko 30 sekund jego aplikacji 3–4 razy dziennie, aby osiągnąć efekt. Do tego składniki zawarte w serum skutecznie redukują zaczerwienienia!

NABU – trzy razy lepsza redukcja zaczerwienień

NABU działa aż trzy razy bardziej skutecznie od innych rozwiązań, co potwierdzają badania aparaturowe wykonane przez firmę GBA POLSKA Sp. z o.o., przeprowadzone 23 marca 2022 roku. Badania zostały wykonane metodą połówkową, w której na jedną stronę twarzy aplikowano NEBU, a na drugą inny kosmetyk. Pomiary przeprowadzono w równych odstępach – co 1, 3 oraz 6 godzin.

Efekty? Po trzech godzinach poprawa w redukcji zaczerwienień wyniosła 12%. Tradycyjny produkt otrzymał tylko 4%! W porównaniu z konkurencją działanie nie tylko było trzy razy skuteczniejsze, ale też utrzymywało się do sześciu godzin. Ma to ogromne znaczenie dla skóry wrażliwej i podatnej na zaczerwienienia, ponieważ potrzebuje ona długofalowych działań, które przywrócą jej harmonię. Badania aplikacyjne pokazały, że preparat stosowany na podrażnioną skórę wzmacniał naturalne procesy regeneracji i ochrony skóry.

Cząsteczki z nano-nebulizatora, chociaż swoim wyglądem mogą przypominać parę (a jak wiemy gorąca woda powoduje nasilenie zaczerwienień), w rzeczywistości nią nie jest. NABU może być więc stosowany bezpiecznie, bez ryzyka zaostrzenia problemów.

Skuteczna redukcja zaczerwienień jest możliwa – ale tylko przy korzystaniu ze sprawdzonych rozwiązań. Postaw na NABU i ciesz się idealną skórą.