Ramoneska zamszowa – idealna na wiosnę

Ramoneska zamszowa nie opuszcza naszej szafy i w dodatku już od bardzo wielu sezonów, także wiosną. Zamszowa kurtka, krótkie modele, ekologiczne do spódnic oraz prawie dowolny kolor, to tylko kilka zalet ramonesek. Przyjrzyjmy się najfajniejszym ramoneskom w odsłonie wiosennej.

Nośmy ramoneskę z fantazją

Ramoneska zamszowa czy też klasyczna ma w swojej wiosennej kolekcji niemal każda z marek odzieżowych. Tenże stylowy oraz lubiany element stylizacji wiosennych zarówno zadowoli wszelkie zwolenniczki klasyki, jak i także bywalczynie koncertów punkowych. Kurtka skórzana w zasadzie pasuje niemal do wszystkiego. Idealnie się sprawdza do jeansów, małej czarnej czy też do koszulek z napisami. Pięknie się prezentuje także z każdego rodzaju obuwiem oraz modnymi spodniami.

Jeśli szeroki wybór nas przyprawia o ból głowy, to polecamy się zaopatrzyć w prosta oraz także czarną ramoneskę, która będzie nam służyła przez cały rok oraz do tego także lekki czy też niedrogi model w ulubionym kolorze pastelowym.

Ramoneska w kolorze – wręcz idealna na wiosnę

Jeśli już posiadamy kurtkę skórzaną oraz czarną, a jednocześnie znudziły się nam wszelkie możliwości dostępne, to koniecznie powinnyśmy zagrać kolorem. Szczególnie na wiosnę są one najmodniejsze oraz także najchętniej wybierane właśnie są kurtki w kolorach jasnych. Jakie kolory tutaj dominują? Na pewno w wyborze dominują żółcie, pastelowe róże, a do tego koniecznie kolor klasyczny granatowy. Musimy zaznaczyć, że kolor granatowy się stał alternatywą wręcz doskonałą dla czerni, która wbrew pozorom nie każdemu pasuje.

Elegancja klasyczna na każdą z pór roku

Czy zastanawiałyśmy się kiedykolwiek – w czym w ogóle tkwi urok kurtki skórzanej? Jest bardzo elegancka, dobrze jest nosić ją do stylizacji z pazurem, może wykonana być z zamszu eleganckiego lub też ze skóry połyskującej, a czarną oraz prostą formę ramoneski klasycznej uzupełniają suwaki błyszczące. Ramoneska klasyczna powinna wykonana być z naturalnej skóry, ale jej nazwa się także przyjęła w przypadku zwolenników ekologicznych, których zaletą dodatkową jest cena korzystna, pielęgnacja łatwiejsza oraz do tego lekkość.

Co ciekawe ramoneska nie musi być wcale zbyt kosztowna. Czasami naprawdę możemy ramoneskę „dorwać” na promocji za kilkadziesiąt złotych. Musimy przyznać, że brzmi to naprawdę zachęcająco. Jakby nie było powinnyśmy zainwestować w klasyczną elegancję i w swojej szafie posiadać przynajmniej jedną ciekawą ramoneskę. Najlepiej jednak postawić na dwie totalnie inne.