Ramoneska czarna – jakie ma zalety?

Ramoneska czarna to kurtka, która już jest klasyką. Kiedyś była jedynie zarezerwowana dla buntowników oraz dla motocyklistów. Jak jest obecnie? Teraz jest to w zasadzie obowiązkowy element każdej kobiecej garderoby. Nie wychodzi tak naprawdę nigdy z mody. Ramoneska śmiało pasuje do każdej ze stylizacja. Dodaje nieco pazura oraz także nie oczywistości. Przyjrzyjmy się ramonesce nieco bliżej oraz poznajmy pomysły na zestawy supermodne z nią w głównej roli.

Jak prawidłowo nosić ramoneskę?

Ramoneska czarna na pewno jest niezwykle popularna. Charakter buntowniczy kurtki wraz z biegiem lat osłabł znacząco oraz bardziej się ona obecnie kojarzy z modą. Zaletą ogromną ramoneski jest oczywiście jej spora uniwersalność. Możemy porównać ją do kameleona. Dlaczego? Wynika to z tego, że z każdą stylizacją może zmieniać swój wizerunek. Może być rockowa, szykowna, a nawet bardzo kobieca.

Połączenie najbardziej oczywiste jest ramoneska z obcisłymi spodniami. Do tego zestawu sprawdzi się T-shirt oraz koszula w kratkę. Na stopy załóżmy trampki. Jeśli lubimy rockowy styl, to dla nas jest to wręcz idealne rozwiązanie. Fanki rocka nie powinny obawiać się nawet ramonesek ćwiekowych, ponieważ pasować będą do ich charakteru. Natomiast taki wybór odradzamy słodkim oraz grzecznym dziewczynkom i kobietom. Ubrania odzwierciedlać powinny nasze pogląd, jak i także styl.

Szykownie i kobieco

Ramoneska może być także szykowna oraz do tego będzie pasowała do stylizacji eleganckich. Co więcej, z nimi wygląda naprawdę genialnie, ponieważ potrafi dodać pazura rzeczom najbardziej grzecznym. Koszula jedwabna, ciekawa bluzka asymetryczna, szpilki oraz spodnie cygaretki to dla niej wręcz genialne towarzystwo. Taka właśnie stylizacja jest zawsze prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Wynika to z tego, że ma klasę, a rzeczą ostatnią, którą o niej można powiedzieć, to że jest także nudna.

Fanki spódnic oraz sukienek nie powinny się w żadnym wypadku bać kurtki skórzanej. Ramoneska pasuje niczym ulał w zasadzie do każdej spódnicy, jak i także sukienki. Sprawdzi się spódnica midi, maksi, rozkloszowana oraz ołówkowa. Pomysłem świetnym na lato jest połączenie jej z maksi sukienką lub też naprawdę modną sukienkę midi. Ramoneskę możemy nosić także zamiast marynarki czy też żakiety, więc jeśli mamy wesele tego lata, postawmy na rozwiązanie oryginalne. Jeśli w pracy nasz dress code nie jest zbyt formalny, to możemy ją także nosić do eleganckich sukienek czy też spódnic ołówkowych, ale w takiej sytuacji koniecznie w towarzystwie szpilek.