Pudełka świąteczne – nowa kolekcja

Na rynku właśnie pojawiła się seria pudełek świątecznych. Warto już teraz pomyśleć o ich zakupie, żeby były gotowe na mikołajki i na Boże Narodzenie. W ferworze przedświątecznych przygotowań i tak jest wiele do zrobienia, lepiej więc nie zostawiać na ostatnią chwilę kwestii zakupu opakowań na prezenty. Co więcej, już niebawem rozpocznie się przedświąteczny okres w e-commerce, a to oznacza, że czas pomyśleć o specjalnych pudełkach na swoje towary. Sprawdź gdzie kupić takie kartony i co mamy do wyboru. 

Pudełka prezentowe

Pudełka świąteczne to trafiona propozycja dla wszystkich osób, które nie lubią pakowania prezentów. Rozrywający się papier ozdobny, przylepiająca się wszędzie taśma, krzywo owinięte pudełko – słowem, dla niektórych osób pakowanie to dodatkowy powód do zdenerwowania w nawale przedświątecznych przygotowań. Znasz ten scenariusz z autopsji? W takim razie pudełka świąteczne są właśnie dla Ciebie. Umożliwiają przygotowanie podarunków w błyskawicznym tempie. Nie trzeba robić praktycznie nić oprócz włożenia rzeczy do środka. Można jedynie zastosować ozdoby wewnątrz opakowania np. wyłożyć środek wełnę drzewną lub kolorowym materiałem, aby prezenty wyglądały wyjątkowo nawet po otwarciu opakowania. 

Duże pudełko na prezent

Pudełka świąteczne produkowane są w różnych rozmiarach. Można zamówić zarówno większe modele klapowe, jak i mniejsze  fasonowe. Możemy wybierać spośród wielu wzorów. Nadruki mogą przedstawiać renifery, płatki śniegu, gwiazdki, jemiołę i inne motywy kojarzące się ze świętami. Dostępne są także klasyczne opakowania z napisem „Wesołych Świąt”. Warto podkreślić, że nadruki na takich kartonach przyciągają wzrok, ale jednocześnie są eleganckie. Zwykłe torebki i papiery prezentowe zawierają zazwyczaj mnóstwo świecących ozdób i jaskrawych kolorów, natomiast kartony z nadrukiem to klasa sama w sobie. 

Torba prezentowa

Oprócz pudełek świątecznych, w Internecie można znaleźć również torby z nadrukami. Wybór wzorów i rozmiarów, podobnie jak w przypadku kartonów, jest duży. Torebka może posłużyć jako opakowanie na świąteczny podarunek, ale można wykorzystywać ją również w sklepach online i w sklepach stacjonarnych. Wykonane z papieru torby świąteczne są bardziej ekologiczne niż tradycyjne torebki prezentowe z tworzyw sztucznych. Nie musimy obawiać się, że torby wytworzone z papieru są mniej wytrzymałe. Wszystko zależy od sposobu produkcji i ilości warstw papieru. Jeśli zamawiamy je u sprawdzonego dostawcy, będzie można używać ich wielokrotnie. 

Pudełka świąteczne w Twoim e-sklepie

Wiele osób przez cały rok czeka na ten szczególny, przedświąteczny okres, w którym panuje niepowtarzalna atmosfera. Warto uczestniczyć w jej kreowaniu. Każdy przedsiębiorca może to zrobić właśnie za pomocą świątecznych opakowań na produkty. Jeśli klient otrzyma zamówione rzeczy w takim pudełku, zapewne wzbudzi to u niego pozytywne skojarzenia z marką. To zatem skuteczna metoda nawiązywania relacji z klientami. Stosowanie takich opakowań jest również sposobem na wyróżnienie swojej marki spośród innych. Słowem, zakup kartonów ze świątecznymi nadrukami to dobry zabieg wizerunkowy. 

Pudełka prezentowe hurtownia

Gdzie kupić kartony świąteczne? Najłatwiej zamówić je przez Internet. Na stronach producentów można znaleźć duży wybór wzorów. Dobrym pomysłem jest również skorzystanie z usług hurtowni, która oferuje wytwarzanie kartonów na zamówienie. Wówczas można zamówić karton w wybranym rozmiarze i umieścić na nim dowolny nadruk. Nie trzeba ograniczać się do gotowych rozwiązań, można stworzyć spersonalizowane opakowanie świąteczne. Przed złożeniem zamówienia online, sprawdź jakość opakowań. Upewnij się z ilu warstw tektury powstają i czy są biodegradowalne. 

Ile kosztuje pudełko świąteczne?

Cena kartonu powiązana jest z jego wymiarami, a także liczbą warstw tektury i rodzajem nadruku. Znaczenie ma również wielkość zamówienia. Przy zakupie większej liczby sztuk obowiązują bardziej atrakcyjne ceny. Zazwyczaj na zakup takiego pudełka trzeba przeznaczyć kilka złotych. 

Kartony świąteczne to opakowania prezentowe dedykowane osobom, które nie przepadają za pakowaniem upominków i cenią proste rozwiązania. W listopadzie i grudniu pudełka z nadrukami świątecznymi mogą również pełnić funkcję kartonów wysyłkowych w sektorze e-commerce. Stosowanie takich opakowań przyczynia się do budowania pozytywnego wizerunku firmy w oczach klientów.