Proste wzorki na paznokcie – nie wymają talentu czy też dodatkowych akcesoriów

Bardzo często bywa tak, że zachwycamy się wzorami na paznokciach czy też na wzornikach u kosmetyczek. Okazuje się, że nie jest to wcale takie trudne. Na pewno proste wzorki na paznokcie wykonamy bez malarskiego talentu. Jedyne co musimy robić, to ćwiczyć rękę. Naprawdę jest to kwestia wyćwiczenia.

Snake skin

Jeśli chodzi o proste wzorki na paznokcie to nie może zabraknąć tutaj snake skin. Jak taki wzorek wykonać? Paznokieć należy pomalować jasnym oraz bazowym kolorem. Następnie kolorek ten utwardzamy w lampie. Na kawałki folii aluminiowej mieszamy wybrany kolor z topem. Zawsze w stosunku jeden do jednego. Takową mieszankę nanosimy na paznokieć, ale nie utwardzamy.

Końcówką wsuwki z kuleczką na końcu bardzo szybkim ruchem nanosimy na warstwę płynną kropelki topu. Zacznie on mocno rozpychać kolor. Tworzy tym samym niezmiernie charakterystyczny wzór. Przypomina on skórkę wężową. Taki wzorek utwardzamy, pokrywamy topem i wszystko już jest gotowe.

Kolejne wzory

Wśród następnych wzorków znajdzie się sweterek z rosą. Paznokieć należy pomalować na wybrany kolor oraz utwardzamy go w lampie. Paznokieć należy matować polerskim bloczkiem lub też malujemy topem. Następnie przy pomocy wsuwki nanosimy kropki różnego rozmiaru wykorzystując bazowy kolor. Utwardzamy go. Kropki należy pokryć topem oraz utwardzić całość.

Świetnym wzorkiem jest także water marble. Wybranymi dwoma czy też trzema lakierami przy pomocy wsuwki malujemy paski poziome czy też pionowe. Nie muszą być wcale idealnie proste. Następnie szybkim ruchem należy przeciągać po paskach od prawej do lewej lub też od góry do dołu i na odwrót. Pamiętajmy, że po każdym z przeciągnięcia wycierać narzędzie pracy. Całość utwardzamy w lampie. Wzór pokrywa się topem i całość się utwardza.

Powyższe wzorki są banalnymi zdobieniami. Jesteśmy przekonane, że każda kobieta/nawet początkująca stylistka sobie z nimi doskonale poradzi. Potwierdzeniem są dzieła już po pierwszym razie. Nawet tych, które nie miały większej styczności z hybrydowymi lakierami. Z czasem przychodzi spora ochota na więcej, ponieważ hybrydy w sobie skutecznie rozkochują, ale pod okiem magików możemy zdziałać naprawdę wiele.

Warto inspirować się w sieci. Jak najbardziej w Internecie znajdziemy mnóstwo samych instrukcji, jak i także ciekawych filmików. W przypadku wzorków i ich wykonywania warto jednak postawić na filmiki. Jest to dla nas świetne źródło informacji. Nie podlega to wątpliwości. Korzystajmy z takich właśnie możliwości oraz okazji. Nie pożałujemy.