Praca w Głogowie – oto zarobki, na które możesz liczyć w różnych branżach

mężczyzna w trakcie pracy w Głogowie

Głogów to niewielkie miasto położone w województwie dolnośląskim. Słynne jest głównie z tego, że znajduje się tam Huta Głogów, w której pracują głównie mężczyźni. Oprócz tego w mieście jest kilka innych mniejszych firm, często prywatnych, a także są sklepy, hotele i niewielkie centrum handlowe. To m.in. w nich można szukać pracy.

Gdzie szukać pracy w Głogowie?

Aby znaleźć pracę, warto wejść na stronę https://www.gowork.pl/praca/glogow;l i poszukać ciekawych ofert pracy, tym bardziej że wiele z nich jest dobrze płatnych. Na pewno największe możliwości mają mężczyźni, ponieważ dla nich praca w Głogowie jest praktycznie w każdym obszarze. Mogą znaleźć zatrudnienie jako kierowcy międzynarodowi i wówczas będą wozić towar nieprzerwanie nawet przez kilka tygodni. Za tę pracę mogą otrzymać od 7000 do 10000 brutto złotych lub 350 złotych dniówki, w zależności od pracodawcy. W Głogowie można znaleźć również stałą pracę, choćby jako magazynier, gdzie stawka wynosi nawet 20 złotych za godzinę i dodatkowo są otrzymywane premie w wysokości 200 złotych. Jest także bardzo dużo ogłoszeń dla mężczyzn, którzy chcą pracować jako tynkarz, gdzie można za tę pracę otrzymać od 4800 do nawet 7200 złotych brutto za miesiąc pracy. Tak wysokie stawki wynagrodzenia są płacone również dla spawacza czy operatora maszyn posadzkowych, którzy zarobić mogą od 5000 do 6000 złotych miesięcznie. Najwięcej otrzymać może doradca ds. fotowoltaiki w Głogowie, gdyż nawet 15000 – 20000 złotych brutto za miesiąc pracy, uwzględniając premie. 

Jaką pracę oferuje się w Głogowie?

Głogów to miejsce, gdzie pracę od ręki mogą znaleźć mężczyźni, jednak kobiety również mogą liczyć na wiele ciekawych propozycji. W ostatnim czasie znalazła się oferta dla bufetowej, której zadaniem będzie obsługa bufetu oraz wydawanie napojów. Za tę pracę kobieta otrzymać może od 3200 do 3600 złotych brutto za miesiąc pracy. Z innymi umiejętnościami kobiety mogą poszukać pracy w sklepach spożywczych, odzieżowych, marketach, w centrum handlowym jako sprzedawca lub w obsłudze klienta i za taką pracę otrzymuje się średnio 3100 złotych brutto miesięcznie. Praca może być na jedną, jak również na dwie zmiany, w zależności od godzin otwarcia sklepu. Te kobiety, które mają zdolności manualne, mogą pracować jako fryzjerki, gdyż takie oferty są również dostępne w Głogowie. Na stanowisku fryzjerki otrzyma się 3000 złotych brutto pensji podstawowej. 

Osoby młodsze mogą starać się o staż jako pomoc nauczyciela lub pracownik medyczny, gdyż za tę pracę Urząd Pracy w Głogowie zapłaci od 1489 do 1565 złotych. Kobiety, które znają się na podstawach księgowości, podatkach, rozliczaniu firm, mogą poszukać pracy jako księgowa. W Głogowie praca ta jest wynagradzana w wysokości 3000 złotych brutto na początek i pracuje się na jedną zmianę. Dla odważnych kobiet, również z orzeczeniem o niepełnosprawności oferowane jest stanowisko pracownika ochrony po uprzednim przeszkoleniu. Starać się mogą o nie kobiety w różnym wieku, a praca polega na monitorowaniu obiektu handlowego. Jako pracownik ochrony otrzymać można od 2400 do nawet 3200 złotych brutto za miesiąc pracy na jedną zmianę.