Poznaj siłę Access Bars®! Co to jest, jak działa i dlaczego warto spróbować tej metody?

Nie da się ukryć, że współczesny świat bardzo szybko się zmienia, a my – pochłonięci codziennymi obowiązkami, coraz częściej odczuwamy tego skutki – towarzyszy nam lęk, pogorszenie samopoczucia oraz nieustanny stres.

Chcąc odnaleźć równowagę oraz poprawić jakość życia, próbujemy różnych metod relaksacji oraz dedykowanych terapii. Jedną z propozycji, o której być może jeszcze nie słyszałaś, a która zyskuje na popularności jest Access Bars®.

Co to jest Access Bars® i dlaczego warto spróbować na własnej skórze tej metody? O tym w dalszej części artykułu.

Czym jest Access Bars®?

Access Bars® to delikatna i nieinwazyjna metoda terapii manualnej, polegająca na dotykaniu konkretnych 32 punktów na głowie. Miejsca te, według założeń twórców metody, odpowiadają za różne aspekty naszego życia, przede wszystkim spokój, zdrowie, szczęście,  kreatywność, seksualność, relacje i moc tworzenia.

Sesja Access Bars® – rozładowanie napięć i głęboki relaks

Pojedyncza sesja Access Bars® trwa około godziny. Podczas niej osoba leży wygodnie pod kocem, a praktyk dotyka wyznaczonych punktów na jej głowie.

Warto zaznaczyć, że każdy nieco inaczej przeżywa taką sesję. W jej trakcie mogą pojawić się odczucia – od ciepła i mrowienia po wizje i wspomnienia. Głównym celem tego procesu jest jednak rozładowanie nagromadzonego w mózgu elektromagnetycznego ładunku oraz osiągnięcie głębokiego relaksu.

Natychmiastowe i długoterminowe efekty Access Bars®

Efekty Access Bars® są odczuwalne natychmiastowo i co ważne – w dłuższej perspektywie. Po zakończeniu pierwszej sesji wiele osób zgłasza:

 • głęboki relaks i odprężenie,
 • zmniejszenie lęku, depresji, stresu,
 • poprawę snu,
 • zwiększenie poczucia własnej wartości,
 • podniesienie pewności siebie,
 • polepszenie relacji z innymi ludźmi

W dłuższej perspektywie natomiast Access Bars® może prowadzić do większych i trwalszych zmian. Jakich konkretnie? Przede wszyskim:

 • poprawa samopoczucia i jakości życia,
 • uwolnienie od ograniczających schematów myślenia,
 • wzrost samoświadomości,
 • osiągnięcie harmonii i równowagi życiowej.

Bezpieczna metoda dostępna dla każdego

Access Bars® to w pełni bezpieczna i nieinwazyjna metoda. Nie wymaga użycia żadnych leków ani substancji chemicznych. Przeciwwskazaniem do jej stosowania jest jedynie sytuacja, w której pacjent jest pod wpływem alkoholu bądź narkotyków.

Metoda Access Bars® może być stosowana u każdego, bez względu wiek – zarówno dzieci, jak u osób dorosłych. Szczególnie jednak polecana jest osobom, które:

 • odczuwają głęboki stres,
 • cierpią na depresję lub stany lękowe,
 • są przytłoczone codziennymi obowiązkami,
 • mają problemy ze snem,
 • chcą poprawić relacje z innymi ludźmi.

Nie tylko relaks, ale i transformacja życia

Warto zaznaczyć, że Access Bars® to coś więcej niż tylko metoda relaksacyjna – to również narzędzie do głębokiej transformacji i poprawy jakości życia. Pozwala ona na uwolnienie się od negatywnych schematów myślowych oraz ograniczających przekonań, które blokują nas przed odkryciem i osiągnięciem maksymalnego potencjału.

Szkolenia i kursy Access Bars® z Natural Flow

Chcesz nauczyć się wykonywać proces Access Bars® samodzielnie? Istnieje wiele profesjonalnych kursów i szkoleń prowadzonych przez certyfikowanych praktyków. Kursy te zwykle trwają 2-3 dni i obejmują część teoretyczną oraz praktyczną.

Jednym z wyjątkowych miejsc, które oferuje profesjonalne szkolenia i kursy z zakresu Access Bars® w całej Polsce jest ośrodek Natural Flow. Z jego założycielką – Mają Ławicką – możesz odkryć moc i nauczyć się tego procesu. Maja to certyfikowana Facylitatorka Access Consciousness®, Access Bars®, Access Energetic Facelift® i Access Body Process® z wieloletnim doświadczeniem, która poprowadzi Cię przez ten niezwykły świat Access Bars®!

Zainteresowana?

Dowiedz się więcej o ofercie Natural Flow oraz najbliższy organizowanych szkoleniach – odwiedź stronę https://natural-flow.pl/ bądź skontaktuj się telefonicznie lub mailowo i poznaj szczegóły.

Natural Flow – dane kontaktowe:

Nr. tel.: 881-600-151

Email: maja@natural-flow.pl