Policjantki i policjanci serial – co to za serial?

Polacy uwielbiają seriale. Na całe szczęście mają z czego wybierać. Obecnie bardzo dużym popularnością cieszy się tytuł Policjantki i policjanci serial. O czym on opowiada?

Świetny obyczajowy serial

Policjantki i policjanci serial jest produkcją ARM grupy. Emitowany jest na antenie kanału TV4. Produkcja ta opowiada o historiach czterech głównych bohaterów (pierwsza i druga sera), historiach sześciorga głównych bohaterów (trzeci i czwarta seria), historiach ośmiorga głównych bohaterach (w piątek serii), ośmiorga, ale innych bohaterach (od szóstego do dziewiątego sezonu), jak i także dziesięciorga bohaterach (dziesiąta seria). Są to policjanci KM we Wrocławiu. Poznajemy nie tylko ich historie zawodowe, ale również historie prywatne. Akcja tego serialu toczy się głównie na portalach ulic wrocławskich, ale także przy wielu interwencjach. Serial oparty jest na zdarzeniach prawdziwych (widzowie o fakcie tym są informowani na początku każdego z odcinków). Serial ten kilkukrotnie już być nominowany do nagrody Telekamery Tele Tygodnia.

Początki

Seria premierowa zaczęła się 29 września 2014 roku. Z kolei zakończyła się tego samego roku 9 grudnia. Drugi sezon programu rozpoczął świetny film pełnometrażowy „Pokój 112 – Policjantki i policjanci”. Film ten został obejrzany przez ponad milion widzów. Ostatni odcinek tej serii został wyemitowany 11 maja 2015 roku. Są wśród nas zarówno osoby, które serial ten oglądają od samego początku, ale są także osoby, które dołączyły, w którejś z serii.

Musimy przyznać, że serial Policjantki i policjanci jest serialem naprawdę dynamicznym, pełnym zwrotów oraz suspensu obyczajowego serialu opowiadającego historię dokładnie trzech patrolujących oddziałów ulice Wrocławia współczesnego. Zapyziałe podwórka, pijackie meliny oraz także złodziejskie mety. Musimy przyznać, że ekipa ta jest naprawdę odważna.

Pojawia się ona w najgorszych zakamarkach Wrocławia, wszystko po to, aby poznać bardzo mroczną rzeczywistość. Wiele badań różnego rodzaju udowodniło, że Polacy uwielbiają naprawdę seriale mówiące o prawdziwych wydarzeniach. Lubimy się utożsamiać z historiami wielu osób. Lubimy także podglądać pracę policjantów. Jesteśmy niezwykle ciekawi, jak wygląda ich codzienna praca. Wiemy doskonale, że nie wszystko jest przeniesione z życia rzeczywistego jeden do jednego, ale naprawdę wiele w tym prawdy.

Na sam koniec pragniemy zaznaczyć, że serial „Policjantki i policjanci” ma sporą konkurencję. Jednak z tego co wiadomo, to serial ten radzi sobie naprawdę świetnie.