Paznokcie w kropeczki – idealne na lato

Co nam zwiastuje lato? Na pewno dużo więcej słońca, o wiele wyższe temperatury, jak i także noszenie ubrań coraz bardziej cienkich i odsłaniających więcej naszego ciała spragnionego opalenizny. Jednak lato zwiastują także paznokcie, a tak naprawdę letnie wzory na nich malowane. Bez wątpienia takie właśnie są paznokcie w kropeczki.

Proste w wykonaniu

Chyba każdy z nas kocha lato. Lubimy się położyć na leżaku w słońcu i rozkoszować przepiękną pogodą. Co jak co, ale to nam się zdecydowanie podoba. W związku z tym chcemy nosić ubrania w jasnych, a nawet jaskrawych kolorach czy też właśnie paznokcie w kropeczki. Skupmy się na tym ostatnim.

Mamy spore szczęście, że manicure w kropeczki jest nie tylko przepiękny, ale także łatwy w wykonaniu. Mówi się, że nawet stylistki początkujące nie mają z nim najmniejszego problemu. Taka jest prawda. Co więcej nie potrzebujemy zbyt wielu akcesoriów, aby taki manicure wykonać. Co jak co, ale wystarczy dobry lakier na bazę i lakier najlepiej gęsty na wykonanie kropek. Oczywiście pomiędzy tymi lakierami powinien być kontrast, aby kropeczki były widoczne, a nie zlewały się. A czym robimy kropeczki? Może to być cieniutki pędzelek od lakieru, ale może to być także specjalny przyrząd z kulką na końcu, który moczymy w lakierze i robimy kropeczki. Nie ma w tym naprawdę nic skomplikowanego.

Kropki kropkom nierówne

Powiedzieliśmy sobie, że kropeczki na paznokciach są bardzo łatwe w wykonaniu. Mówimy jednak o tradycyjnych kropkach. Jednak profesjonalne stylistki są w stanie na naszych paznokciach stworzyć prawdziwe arcydzieła właśnie w oparciu o kropki. Jak tego dokonują? Niektóre nawet robią wzorki 3D. Dla nas jest to naprawdę prawdziwa sztuka. Cieszy nas to, ponieważ mając taką dobrą stylistkę, możemy jej powierzyć swoje paznokcie i uzyskujemy pewność, że zawsze będziemy zadowoleni z efektu końcowego. Nie ma po prostu żadnej innej opcji.

Na sam koniec wspomnijmy o tym, że poszukując dla siebie stylistki zawsze należy analizować jej dotychczasowe prace. Raczej nie robimy tak, że udajemy się do pierwszej lepszej, która ma najniższe ceny. Robiąc w ten sposób możemy z efektu końcowego nie być zadowolone i będziemy czuć pewien niedosyt. Tego byśmy nie chciały. Wybierajmy mądrze i rozważne, a nie spontanicznie. W końcu nasze paznokcie i nasz wizerunek są dla nas bardzo ważne. Na paznokcie wiele osób zwraca uwagę przy poznaniu i na ich podstawie układa sobie w głowie pierwsze wrażenie. Pamiętajmy, że pierwszego wrażenia nie możemy powtórzyć. Jest to po prostu niemożliwe.