Paznokcie szare – wzory oraz inspiracje

Niewątpliwie paznokcie szare są eleganckie, a na dodatek pasują do absolutnie każdej stylizacji. Przepięknie wyglądają w połączeniu z brokatem, różem, a także w popularnej wersji ombre czy też w wersji gradient nails.

Paznokcie ombre oraz cały czas modny brokat

Paznokcie szare są jednym z najmodniejszych kolorów na jesień, jak i także na zimę. Tutaj odchodzimy jednak nieco od klasyki i stawiamy na stylizacje nowoczesne, a do tego na mocne zdobienia.

Paznokcie ombre wyglądają bardzo subtelnie oraz także niezwykle elegancko. Sprawdzą się dzięki temu nie tylko na wieczór, ale także do noszenia na co dzień. Świetną propozycję tego typu jest kolorowy baby boomer, a więc nasada naturalna oraz szara końcówka. Do wykonania takowej stylizacji poza lakierami będzie nam także potrzebna gąbeczka. Dzięki niej zrobimy przejście płynne pomiędzy dwoma kolorami.

Szare paznokcie będą wyglądały cudownie zarówno ze złotym brokatem, jak i także ze srebrnym brokatem. Takowy manicure jest idealnym wyborem na wieczorną imprezę. Musimy zauważyć, że wygląda naprawdę bardzo, ale to bardzo spektakularnie. Wystarczy, że dodamy nieco brokatu u nasady albo też na samą końcówkę paznokcia.

Kolejne ciekawe propozycje

Jeśli powyższe propozycje nie do końca nam pasują, to powinnyśmy zapoznać się z kolejnymi propozycjami. Kolejną propozycją jest połączenie paznokci w kolorze szarym z różem. Okazuje się, że szarość oraz róż to przepiękne połączenie kolorów. Po prostu idealnie się ze sobą komponują. Możemy tutaj skusić się na dosyć szaloną propozycję z równie misternym zdobieniem. Jednak taki manicure możemy także wykonać bez żadnych dodatkowych osobników czy też możemy użyć ciekawych naklejek na paznokcie.

Na sam koniec wspomnijmy o bardzo, ale to bardzo modnym gradient nails. Co to takiego? Musimy przyznać, że nazwa niewiele nam mówi. Gradient nails jest bardzo modnym rodzajem manicure, który to polega na tym, że absolutnie każdy z paznokci ma inny kolor. Szaleństwo prawda? Są to zazwyczaj różne odcienie takiej samej barwy. Z szarością skomponuje się świetnie biel, jak i także czerń. Na kciuk nakłada się zawsze najjaśniejszy kolor. Jak łatwo jest się domyśleć każdy kolejny paznokieć powinien być nieco ciemniejszy.

Jest to bardzo łatwy manicure w wykonaniu. Jeśli powyższym wersjom naszym zdaniem jeszcze czegoś brakuje, to poszperajmy w sieci. Rzeczywiście w sieci możemy zainspirować się różnego rodzaju manicure. Propozycji szarego manicure jest naprawdę od groma. Jest w czym wybierać. Świetna sprawa.