Paznokcie mleczne to hit tego roku

Zdajemy sobie sprawę, że zimą mamy rzadko ochotę na malowanie swoim paznokci pastelowymi lakierami czy też lakierami neonowymi. O wiele lepiej czujemy się w czerwieniach klasycznych, czy też jasnych oraz śnieżnych odcieniach. Wszystko wskazuje na to, że pokochamy w tym roku paznokcie mleczne. Cóż to za manicure? Przekonajmy się.

Co to za paznokcie?

Paznokcie mleczne to nic innego jak manicure półprzeźroczysty w odcieniu mleka, do którego nieco dodano wodę. Robi on wrażenie bardzo eleganckiego, czystego oraz niewymuszonego. Jednocześnie jest to manicure oryginalny i nie tylko pasuje do zdjęć z filiżanką przepysznej kawy. Z tego właśnie powodu jest to świetna stylizacja na święta, ale także na inne dni.

Uwielbiamy uniwersalne paznokcie

Mleczne paznokcie to tak naprawdę manicure uniwersalny, który dostosujemy łatwo do każdej z okazji. W najprostszym wydaniu, na krótkich paznokciach, pasował będzie także do uniformu służbowego. Z kolei ozdobiony naklejanymi foliami, posypany brokatem czy też cyrkoniami doda nam blasku na imprezie w klubie czy też na jakiejś wieczornej gali. Upstrzony kalkomaniami barwnymi czy też cekinami na palcach pojedynczych, nada całemu naszemu outfitowi dziewczęcy raz także wesoły charakter. Co więcej, także się sprawdzi on u kobiet w każdym wieku oraz praktycznie do płytek o każdej kształcie, ponieważ nie posiada żadnych, wydzielonych wyraźnie ram. Nic zatem dziwnego, że już teraz się wieszczy mu karierę w sezonach nadchodzących. Tym bardziej, że wygląda naprawdę uroczo w towarzystwie grubych rękawów, aksamitnych sukienek, dzierganych swetrów czy też futerek.

Z uwagi na skojarzenia ze szkłem mlecznym oraz chłodem lodu, paznokcie mleczne wydają się rozwiązaniem, które jest zainspirowane zimowym krajobrazem oraz do niego idealnie pasującym. Przywidzą na myśl szyby, na których maluje mróz nad ranem piękne magiczne białe kwiaty. Zatem wystarczy, że uzyskamy miękki efekt, stosując żel czy też akryl, a następnie zatopimy w preparacie drobinki ozdóbki o kształcie białym kwiatów, płatków śniegu czy też brokatu. Uzyskany końcowy efekt po prostu musi być wręcz olśniewający. Jeśli nie wierzymy, to obejrzymy przepiękne paznokcie w sieci. Mleczny manicure ma naprawdę wiele obliczy i to nie tylko zimowych.

Jest to absolutny hit. Wiemy doskonale, że w sieci zawsze możemy się zainspirować różnymi mlecznymi stylizacjami i to nie tylko tymi klasycznymi, ale także bardziej zwariowanymi. Na pewno każda dziewczyna, jak i także dojrzała kobieta znajdzie coś dla siebie.