Paznokcie kwiaty – to prawdziwy hit

Pastelowe kolory oraz także paznokcie kwiaty to obecnie prawdziwy hit. Taki manicure podbija nie tylko wiosenne, ale także letnie trendy. Pamiętajmy jednak, że najważniejsze jest schludne i dokładne wykonanie paznokci.

Co jest na topie?

Wiosenny manicure powinien być w delikatnych, pastelowych kolorach. Świetne na wiosnę są także paznokcie kwiaty. W zasadzie są to najmodniejsze aplikacje w tym sezonie. Na topie są minimalistyczne oraz delikatne motywy roślinne. Mowa tutaj o gałązkach, rozkwitających kwiatach baziach oraz także innych wiosennych inspiracjach. W sieci znajdziemy mnóstwo inspiracji. Jest czym się wzorować. Musimy jednak pamiętać o tym, że namalowanie od A do Z wzorku samodzielnie, odręcznie może być trudne. Niestety, aby był rzeczywiście ładny, to musimy mieć wprawę oraz spore doświadczenie. Nie bez przyczyny początki bywają trudne.

Pomimo, że malowanie ręczne wzorków jest trudne, to należy próbować. Póki nie zaczniemy trenować, to nigdy nie dojdziemy do perfekcji. Na pocieszenie możemy dodać, że na rynku znajdziemy wiele zastępników ręcznego malowania. Są to chociażby naklejki na paznokcie. Jednak czy to jest dobry wybór? To zależy. Znajdziemy naklejki naprawdę dobre jakościowo oraz realistyczne.

Jednak niestety na rynku znajdziemy także słabe naklejki, które rzeczywiście nie tylko źle wyglądają, ale także niedługo się trzymają na paznokciach.

Manicure u kosmetyczki

Jeśli zależy nam, aby nasze paznokcie były przepiękne, a nie jesteśmy pewne swoich umiejętności, to udajmy się do profesjonalnej stylistki. Na pewno zrobi nam najpiękniejsze paznokcie. U stylistki na pewno coś nam się podoba  i czymś się zainspirujemy. Co jak co, ale musimy wiedzieć, że czasem dobrze jest oddać się dosłownie w ręce stylistki. To przecież doświadczone stylistki wiedzą najlepiej co jest aktualnie modne, a co raczej powinnyśmy sobie podarować.

Musimy także wiedzieć, że nawet najlepiej wykonane paznokcie wykonane u doświadczonej stylistki, wymagają odświeżenia co mniej więcej dwa do trzech tygodni. Jest to bardzo ważne. Niestety nie będą wyglądały świetnie przez miesiąc czy też tym bardziej przez dwa miesiące. Pamiętajmy także o tym, że paznokcie są naszą wizytówką i te, które mają widoczne odrosty czy też odpryski nie wyglądają zbyt dobrze. Musimy mieć tego świadomość. Do dobrych kosmetyczek należy się zapisać z wyprzedzeniem. Najlepiej będąc na jednej wizycie u kosmetyczki od razu zapisać się na kolejną wizytę. Jest to niezmiernie ważne, aby się później nie rozczarować.