Paznokcie jasny róż – to jest to

Każda kobieta powinna mieć świadomość, że jasne paznokcie stanowić mogą dopełnienie nie tylko stylizacji codziennej i nieformalnej, ale także kreacji wieczorowej. Paznokcie jasny róż może być spokojnie manicure weselnym. Wówczas możemy go połączyć z kryształkami czy też z brokatem.

Barwy natury

W obecnym sezonie najmocniejsze do lakiery jasne do paznokci w naturalnych odcieniach. Do ciepłych kolorów, które są inspirowane naturą należą paznokcie jasny róż, beże czy też jasne brązy. Takowe paznokcie pasują idealnie do nieformalnych oraz codziennych stylizacji, chociażby w stylu boho. Jasne kolory paznokci świetnie się komponują także z ubraniami w stylu pale. Taki styl może być powrotem sentymentalnym do dziewięćdziesiątych lat, kiedy nosiło się jasne dżinsy z dziurami, krótkie i obcisłe topy, buty sportowe czy też białe, szare oraz czarne ubrania.

Innym trendem gorącym są paznokcie nude w odcieniach, które przypominają kolor naturalny płytki paznokcia, który wpada w biel, beż czy też róż. Takowe paznokcie wyglądają neutralnie dzięki czemu zarówno pasują do stylizacji na dzień, jak i także na wieczór.

Kolejne propozycje

Modne są także paznokcie w pastelowych oraz pudrowych kolorach, takich jak: błękit, róż, liliowy, żółty oraz zieleń. Paznokcie jednej dłoni pomalować możemy nawet różnymi kolorami z takiego zestawu. Są to barwy, które nie nadają się zwykle do pracy, jeśli obowiązuje w niej dress code. Natomiast są idealne na urlop czy też na weekend do stroju nieformalnego.

W tym sezonie koniecznie musimy się zaopatrzyć w jasne lakiery, perłowe o srebrzystym połysku czy też o połysku złotym. Uzupełnią one doskonale strój elegancki i to nawet w styli glamour.

Za pomocą lakierów o jasnych kolorach możemy na swoich paznokciach stworzyć elegancki oraz efektowny efekt ombre. W taki sposób da się zmodyfikować klasyczny manicure klasyczny. Róż w tym wypadku zmieniał się będzie w sposób stopniowy, w kierunku od nasady do końca paznokcia, w samą bel. Paznokcie ombre możemy także wykonać w całkiem innym wariantach. Mogą to być kolory miętowe, baby blue czy też liliowy, który przechodzi w biel. Paznokcie ombre w takich kolorach pasują do nieformalnych oraz dziennych stylizacji, a także do strojów bardzo eleganckich.

Na pewno kosmetyczka wykona nam piękne paznokcie, których nie będziemy się wstydzić. Co więcej naszego manicure będą nam zazdrościły koleżanki. Jest to dla nas chyba najlepszy argument, który mówi, że rzeczywiście mamy przepiękne paznokcie, z których możemy być dumne. Świetna sprawa.