Paznokcie granatowe – poznajmy niesamowite inspiracje z tym kolorem

Każdego roku, podczas miesięcy chłodniejszych część kobiet decyduje się na ciemniejsze paznokcie. Jest to całkiem normalne. Bardzo fajne są paznokcie granatowe. Zdobią one nasze dłonie, ale nie tylko zimą czy też jesienią.

Dlaczego warto postawić na granat na paznokciach?

Tak naprawdę jest bardzo wiele powodów, dla których paznokcie granatowe są strzałem w dziesiątkę. Granatowe paznokci zależnie od dobranych dodatków mają bardzo wiele oblicz. Możemy z nich stworzyć niezwykle elegancką stylizację i pokryć je satynową powłoką. Możemy także postawić na paznokcie matowe czy też oprószyć je złotym brokatem. W ten sposób uzyskamy wysublimowany efekt. Wiele kobiet stawia także na błyszczące pyłki czy też na cyrkonie. Dzięki nim nabywamy wyrazistości oraz oryginalności. W każdej takiej formie paznokcie granatowe będą wyglądały przepięknie. To jaki nadamy ich charakter, jest zależne tylko i wyłącznie od nas.

Najlepsze propozycje na granat

Dlaczego paznokcie granatowe są tak często wybierane przez kobiety i to na całym świecie? Odpowiedź tak naprawdę jest bardzo prosta. Wynika to z tego, że odcieni tego jakże czarującego koloru jest tyle, że absolutnie każda kobieta coś dla siebie znajdzie. Oczywiście manicure granatowy współgra świetne także z innymi kolorami. Mowa tutaj o kolorze takim jak beż czy też czerwień. Naprawdę jeśli lubimy eksperymentować, to mamy tutaj rzeczywiście szerokie pole do popisu.

Pamiętajmy także o tym, że paznokcie granatowe komponują się przepięknie także ze złotem, jak i także ze srebrem. Warto manicure wzbogacić o ten właśnie akcent. Jeśli wolimy stylizacje bardziej stonowane, możemy go zestawić z bielą czy też odcieniami nude, a całość wykończyć cyrkoniami delikatnymi. Granatowy odcień to także świetny kompan dla wszystkim zdobień, takich jak klasyczne paznokcie z brokatem czy też geometryczne wzory. Podczas szukania inspiracji na manicure nie możemy w żadnym wypadku zapomnieć o czerpaniu przyjemności z wykonywania paznokci, w końcu każda z form pielęgnacji ciała powinna nam przynosić olbrzymie szczęście. Jeśli w dalszym ciągu nie mamy pomysłu na najbliższy manicure, to sprawdźmy wszelkie inspiracje na paznokcie granatowe, które można znaleźć w sieci. Naprawdę jest w czym wybierać. Na pewno skusimy się na manicure granatowy i będziemy zadowolone. Co więcej do tego koloru będziemy wracać systematycznie. Pokochamy go i to nie tylko tak jak myślałyśmy na chłodniejsze dni, ale także chętnie będziemy malowały na ten kolor paznokcie wiosną oraz latem.