Oryginalne prezenty na walentynki, które zachwycą drugą połówkę !

Szukasz takiego pomysłu na prezent dla ukochanej osoby, który zapadnie jej w pamięć i sprawi radość? Z okazji walentynek chcesz pokazać drugiej połówce, jak bardzo Ci na niej zależy? Aby wprawić partnera lub partnerkę w zachwyt, przygotuj spersonalizowany upominek. Nie trzeba do tego mieć zdolności artystycznych! Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni fotoprezent. Dowiedz się, co sprawdzi się z okazji święta zakochanych!

Instapack na walentynki – wyjątkowa dekoracja dla każdego

Prowadzenie konta w social mediach to pasja Twojej drugiej połówki? Doskonale! Zbierz jej najpiękniejsze fotografie i zamów na foto.fujifilm.pl instapack. To zestaw, który składa się z:

  • odbitek w kwadratowym formacie, który jest często wykorzystywany w social mediach – zdjęcia są drukowane na papierze fotograficznym FUJIFILM. Uzyskane obrazy wyróżniają się wspaniałym odwzorowaniem kolorów, a wszystkie niuanse są na nich dobrze widoczne. Oglądanie takich odbitek sprawia dużo przyjemności. Ponadto zdjęcia wywołane na profesjonalnym materiale są trwałe i nie niszczą się pomimo ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Dzięki temu można je bez obaw zawiesić na ścianie;
  • sznurka jutowego – można go wykorzystać do stworzenia dekoracji w stylu boho. Wystarczy rozwiesić linkę np. nad łóżkiem lub biurkiem, i przymocować do niej zdjęcia za pomocą klamerek dołączonych do zestawu;
  • ramki na cztery fotografie – świetnie wygląda postawiona na półce, jednak można także umieścić ją na ścianie np. za pomocą taśm montażowych;
  • klipsów z magnesem – możesz je wykorzystać do przymocowania odbitek do sznurka lub przypiąć je do lodówki i tam zawiesić odbitki.

Instapack pomoże urozmaicić aranżację w pokoju drugiej połówki i nadać wnętrzu wyjątkowego, indywidualnego charakteru. Powieszenie zdjęć w pomieszczeniu to także prosty sposób na to, żeby zademonstrować hobby ukochanej osoby. Taka dekoracja z pewnością świetnie będzie się też prezentować na nagraniach w social mediach! 

Album – prezent pełen wspólnych wspomnień

Wasze życie jest pełne niespodzianek i przygód? Z pewnością masz z tych chwil wiele zdjęć. Nie pozwól, żeby utknęły w pamięci telefonu – stwórz z nich niezwykły album pełen wspomnień. To świetny pomysł na prezent DIY(Do It Yourself = zrób to sam) z okazji walentynek!

Do jego wykonania potrzebujesz:

  • odbitek – możesz je wydrukować w różnych formatach, aby każda karta w albumie wyglądała inaczej. Np. na stronie foto.fujifilm.pl zamówisz kwadratowe i prostokątne zdjęcia o wymiarach od 9×13 cm do nawet 30×45 cm;
  • książki z kartami do samodzielnego wklejania odbitek – dobrym wyborem są albumy na spirali, która ułatwia przeglądanie fotografii bez konieczności zaginania kartek;
  • dodatków, np. taśm washi, flamastrów, naklejek – za ich pomocą urozmaicisz wnętrze albumu i nadasz mu indywidualnego charakteru.

Pamiętaj, że samodzielne wykonanie prezentu może zająć Ci trochę czasu. Dlatego nie zwlekaj i zamów wszystkie potrzebne akcesoria jak najszybciej! Dzięki temu spokojnie przygotujesz album i dopieścisz każdy jego szczegół.

Sięgnij po zdjęcia i stwórz oryginalny prezent dla ukochanej osoby. Postaw na upominek, który sprawi jej radość, wywoła wzruszenie, chwyci za serce oraz pozostanie w pamięci na długie lata. Zobacz, jakie to proste!