Odmładzające zabiegi na twarz

Marzysz o promiennej cerze bez widocznych zmarszczek? Dzięki nowoczesnym zabiegom medycyny estetycznej możesz odmłodzić swój wygląd, i to bez użycia skalpela! Wiele dostępnych obecnie metod, jak np. mezoterapia mikroigłowa, karboksyterapia i oczyszczanie wodorowe, skutecznie redukuje zmarszczki i poprawia wygląd skóry. Skorzystaj z odmładzających zabiegów na twarz i poczuj się nawet o kilkanaście lat młodziej!

Zabiegi na twarz o działaniu odmładzającym

Mezoterapia mikroigłowa

Podczas zabiegów mezoterapii mikroigłowej skóra na twarzy i wokół niej nakłuwana jest drobnymi igiełkami. To wywołuje delikatny stan zapalny, przez co w komórkach skóry zachodzą procesy regeneracyjne. Wskutek tego produkowane są większe ilości kolagenu i elastyny, a skóra twarzy staje się bardziej sprężysta, jędrna i mniej wiotka. Co więcej, z pomocą mikroigieł wstrzykiwane są w głąb skóry substancje aktywne, które odżywiają komórki skóry, poprawiają nawilżenie cery oraz jej ogólną kondycję.

Po przeprowadzonym zabiegu skóra zyskuje promienny wygląd, jest lepiej nawilżona i odżywiona. Spłycone zostają także zmarszczki wokół ust, oczu i w okolicy szyi.

Karboksyterapia twarzy i okolic oczu

W karboksyterapii wykorzystuje się medyczny dwutlenek węgla, by usprawnić mikrokrążenie w warstwach skóry oraz pobudzić organizm do usuwania miejscowych złogów krwi i limfy. Karboksyterapia pozwala wygładzić i zmniejszyć tzw. worki i cienie wokół oczu, pomaga także zredukować obrzęki twarzy. Zabieg ma również inne działanie – na skutek poprawy mikrokrążenia skóra staje się lepiej odżywiona i produkuje więcej elastyny i kolagenu.

Efektem karboksyterapii twarzy jest poprawa wyglądu skóry, spłycenie cieni i zmarszczek wokół oczu. Skóra staje się bardziej elastyczna, jest widocznie młodsza i pełna blasku.

Endermolift LPG

Endermolift LPG to technologia oparta na masażu podciśnieniowym, który stymuluje skórę i tkanki podskórne do zwiększonej produkcji m.in. elastyny, kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Masaż ma działanie liftingujące, a delikatne podciśnienie sprawia, że krążenie krwi i limfy w skórze oraz sąsiadujących z nią tkankach ulega poprawie. Wiele osób ceni sobie ten zabieg również za odprężające działanie.

Po zabiegu endermologii LPG skóra staje się gładsza w dotyku, zmarszczki oraz przebarwienia są mniej widoczne, przez co cała twarz wygląda o wiele młodziej. Skóra staje się także mniej wiotka, jest lepiej odżywiona i pełna blasku.

Oczyszczanie wodorowe

Innowacyjnym zabiegiem stosowanym w medycynie estetycznej jest także oczyszczanie wodorowe twarzy. Podczas tej metody wykorzystuje się cząsteczki wodoru do oczyszczania i nawilżania skóry. Oczyszczanie wodorowe spowalnia również procesy starzenia skóry, dotlenia i odżywia komórki. Zabieg jest idealny dla osób, które pragną przywrócić poszarzałej, zmęczonej cerze jej pierwotny blask i świeży, młodzieńczy wygląd.

Odmładzające zabiegi na twarz w Studio Body Evolution

Nie odkładaj dłużej swoich marzeń o młodzieńczej i promiennej cerze! Odwiedź Studio Body Evolution w Jaworznie i skorzystaj z innowacyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Możesz poprawić wygląd skóry twarzy, zredukować głębokie zmarszczki i przywrócić skórze jędrność bez użycia skalpela. Doświadczeni specjaliści medycyny estetycznej pomogą Ci wybrać odpowiedni zabieg, dopasowany do kondycji skóry oraz Twoich oczekiwań.

Podsumowanie

Odmładzające zabiegi na twarz, takie jak mezoterapia mikroigłowa, karboksyterapia, Endermolift LPG bądź oczyszczanie wodorowe, pomogą spełnić Twoje marzenia o młodszym wyglądzie i promiennej cerze. Każdy z zaproponowanych zabiegów ma swoje unikalne właściwości, które przyczyniają się do zwiększenia jędrności i elastyczności skóry oraz redukcji zmarszczek i przebarwień.