Niesamowite promocje w KIK Warszawa – KIK podbija Polskę

Już jakiś czas temu zauważyliśmy, że KIK idzie niczym burza. Niemiecka sieć podbija Polskę. Powiedzmy sobie na ten temat nieco więcej. Nie zapomnimy wspomnieć o czymś wręcz genialnym. Chodzi nam o niesamowicie promocje w KIK Warszawa.

Rozwój sieci KIK

Uwielbiamy robić zakupy w sklepach KIK. Szczególnie za jedną sprawą. Są to niesamowite promocje w KIK Warszawa i nie tylko. Sieć niesamowicie się rozwinęła. KIK tak naprawdę od wielu miesięcy zapowiadał, że w tym roku celuje mniej więcej w około trzystu sklepów. Na odcinku ostatnim rzeczywistość te zamierzenia zweryfikowała.

Już teraz ma och ponad trzysta i prognozuje, że powstaną w najbliższych tygodniach kolejne. Realizacja takowych założeń zbliżyć się pozwoli marce do ponad trzystu sklepów. Oczywiście plany są jeszcze szersze.

Na przestrzeni kilka lat ostatnich pokazali nam, że są jak najbardziej w stanie otwierać około sześćdziesięciu nowych sklepów i to w rok. Takowa liczba jest na pewno wyznacznikiem. Jednak nie jest to ograniczenie. Polski rynek jest już rynkiem dojrzałym. Pomimo tego jest wciąż niesamowicie atrakcyjny i widzą przestrzeń dla rozwoju dalszego KIK.

Wszystko na bazie doświadczenie

Na pewno zdobyte doświadczenie poprzez sieć przekuwa się bezpośrednio na rzeczywistość. Sami klienci upewniają ich w przekonaniu, po prostu dopytując o następne otwarcia w miejscowościach sąsiednich. Misją firmy jest odpowiadać na oczekiwania swoich klientów.

Sieć sklepów KIK jednak nie zdradza żadnych szczegółów, które dotyczą wszystkich planowych lokalizacji, ale wiadomo, ze są one bardzo zróżnicowane.

Mają wśród nich się znaleźć zarówno same małe miejscowości, jak i także miasta większe. Będą to miejsca, w których tak naprawdę KIK-a jeszcze nie było, jak i także te, w których już funkcjonuje kilka sklepów. Informacje o adresach konkretnych będą nam podawane na bieżąco.

Na sam koniec pragniemy zaznaczyć, że KIK Textil Sp. z o.o. to jednak z sieci wiodących detalicznych na europejskim rynku. Pierwszy sklep pod szyldem KIK został otworzony w roku 1994 w Dusseldorfie. Od tego czasu sieć się rozrasta sukcesywnie rozwijając swoją działalność w krajach kolejnych. Marka KIK obecnie jest właścicielem już ponad 3500 tysiąca sklepów na terenie takich krajów jak: Polska, Niemcy, Austria, Holandia, Czechy, Słowacja, Słowenia, Węgry, Chorwacja oraz Włochy.

Musimy przyznać, że powyższa liczba robi ogromne wrażenie. Wcale nas to nie dziwi. Musimy mieć to na względzie. Uwielbiamy te sklepy i na pewno chętnie robimy w nich zakupy.