Natalia Siwiec kiedyś i dziś

Natalia Siwiec zyskała rozpoznawalność w 2012 roku po piłkarskich mistrzostwach Europy, które odbyły się w Polsce i na Ukrainie. Jej zdjęcia z trybun zrobiły furorę w mediach do tego stopnia, że okrzykniętą ją Miss Euro. Jeśli jesteście ciekawi, jak gwiazdka wyglądała na początku kariery, koniecznie obejrzyjcie zdjęcia w poniższym artykule. Natalia Siwiec kiedyś i dziś — trudno uwierzyć, że to ta sama osoba.

Natalia Siwiec — kiedyś

Zanim Natalia Siwiec została Miss Euro 2012 i zyskała popularność w mediach społecznościowych, pracowała przede wszystkim jako fotomodelka. Brała również udział w konkursach piękności. W 2003 roku udało jej się zdobyć tytuł Miss Dolnego Śląska, a w 2005 roku zdobyła tytuł Miss Bikini of China Gate i Miss Foto w konkursie Miss Bikini of The Universe w Chinach.

Jednak to właśnie obecność na trybunach podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej zapewniły Natalii Siwiec sławę i rozpznawalność. Po słynnych zdjęciach, na których modelka widnieje w koszulce z orłem i z szalikiem kibica, cała Polska oszalała na jej punkcie Ogromna popularność sprawiła, że zaczęła pozować dla największych magazynów dla panów, m.in. Playboy, Loaded Magazine, nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Natalia Siwiec — dziś

Natalia Siwiec jest jedną z kobiet, której czas służy. Na przestrzeni lat, modelka wypracowała sobie własny, charakterystyczny styl. Nie ukrywa jednak, że za jej metamorfoza stoją liczne operacje plastyczne. Gwiazda m.in. powiększyła usta i poddała się operacji powiększenia piersi. Modelka zmieniła również swój styl. Dziś można go określić jako seksowny i bardzo kobiecy. Natalia Siwiec najczęściej wybieraj stroje, które podkreślają jej piękną sylwetkę. Stawia na subtelne, pastelowe kolory i makijaże w modnym stylu glam.

Trzeba przyznać, że 35-letnia dziś gwiazda, w niczym nie przypomina dawnej dziewczyny. Jednak wyszło jej to tylko na plus. Aktualnie konto Natalii Siwiec na Instagramie obserwuje prawie milion osób, a jej popularność i liczba fanów stale rośnie.