Na jakie zdecydować się paznokcie do granatowej sukienki?

Paznokcie do granatowej sukienki są tematem dzisiejszego rozważania. Okazuje się, że z doborem właściwego koloru możemy mieć niemały problem. Poniżej kilka propozycji, z których możemy skorzystać. Pora się zainspirować.

Białe lub czerwone paznokcie

Granatowa sukienka jest modna już od dobrych kilku sezonów. Pomimo tego kobiety wciąż mają problem z tym, które paznokcie do granatowej sukienki okażą się strzałem w dziesiątkę. Na pewno niezawodny będzie biały manicure. Jednak muszą to być paznokcie eleganckie. Jest to świetny dodatek w zasadzie każdą okazję. Możemy takie paznokcie nosić zarówno na co dzień, jak i także od święta. Białe paznokcie się prezentują przepiękne na paznokciach, które wystylizowane w migdałki. Gdy mamy ochotę na makijaż nieco urozmaicony, to możemy pokusić się o efekt dodatkowy. Może to być pyłek syrenka. Sprawi to, że nasz manicure będzie znacznie bardziej imprezowy, ale w dalszym ciągu będzie delikatny.

Kolejną propozycją są czerwone paznokcie. Aby urozmaicić taką klasykę, to powinniśmy nałożyć na lakier czerwony, lakier matowy. Paznokcie od razu stracą połysk i będą miały niezwykle ciekawy, jak i także aksamitny wygląd. Do sukienki w kolorze granatowym wybierajmy odcienie głębokie czerwieni. Te, które wpadają w róż nie będą się tak dobrze prezentowały. Połączenie granatu oraz czerwieni przywodzi na myśl letnie, stylizacje marynarskie czy też połączenie szlachetne kolorów w stylu preppy. Chociaż to połączenie będzie świetnie wyglądać i to o każdej porze roku.

Błękitne lub czarne paznokcie

Stonowany, chłodny, wpadający w odcienie grafitu granat to świetne tło dla szalonych kolorów paznokci. Jaki kolor najlepiej pasuje do sukienki granatowej maxi? Na pewno taki, który będzie się rzucał mocno w oczy. Zwróćmy uwagę, że z granatem komponować się będą dobrze kolory pastelowe niebieskiego, na przykład błękit. Dla urozmaicenia manicure ozdobić można częściowo pastelowym różem, zielenią czy też fioletem. Przy kreacji w kolorze stonowanym oraz jednolitym, tak naprawdę są wszystkie chwyty dozwolone.

Chociaż połączenie czerni i granatu nie jest spotykane zbyt często, może prezentować się bardzo dobrze. Tak, jak w przypadku tejże granatowej sukienki z czarnym, wypukłym wzorem. Przy takowym połączeniu kolorystycznym stylizacji, lepiej nie wprowadzać już następnego koloru. Wyborem bezpiecznym będą w związku z tym czarne paznokcie. Możemy pobawić się jednak samą formą czerni.

Najlepiej postawić na wizytę u doświadczonej stylistki, a efekt pozytywnie nas zaskoczy.