Miejska spacerówka od Recaro – Easylife 2

Wózki spacerowe przeznaczone są dla dziecka, które osiągnęło mniej więcej drugie półrocze życia. Początkowo rodzice powinni przewozić je w gondoli, co ogranicza jego pole widzenia. Dlatego też dziecko doskonale czuje się w spacerówkach – zmienia się bowiem perspektywa, a maluch może zacząć obserwować otoczenie.

Czym są wózki spacerowe?

Wózek spacerowy stanie się nieodłącznym towarzyszem życia na najbliższe lata. Kiedy dziecko zacznie chodzić, często towarzyszy rodzicom podczas wędrówek. Maluch może się jednak szybko zmęczyć, dlatego wybór odpowiedniej spacerówki jest tak ważny.

Odpowiedni model powinien być wytrzymały, ale także lekki. W końcu będzie trzeba przewozić go samochodem czy wnosić po schodach. Istotne są mocne koła, które niejednokrotnie muszą pokonywać trudny, wyboisty teren. Ważnym aspektem jest również ochrona przed słońcem, czyli daszek, który zabezpieczy dziecko przed promieniami. Ale przede wszystkim – musi on być wygodny zarówno do siedzenia, jak i pozycji półleżącej.

Wózek spacerowy można dodatkowo wyposażyć w zestaw pomocnych akcesoriów, takich jak moskitiera, pokrowce przeciwdeszczowe czy też parasolki przeciwsłoneczne. W ofercie marki Recaro znajduje się wiele modeli spacerówek. Jednym z nich jest Easylife 2. Sprawdź, jakie posiada zalety i dlaczego warto zdecydować się właśnie na niego.

Recaro Easylife 2 – co go wyróżnia?

Wózek Recaro Easylife 2 to spacerówka, która zauważalnie podnosi jakość życia codziennego – zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Sprawdzi się na dłuższe i krótkie spacery, a także podczas wyjazdów. Czym wyróżnia się wózek Easylife 2?

Niezwykle lekki

Wózek spacerowy waży jedynie 6 kg – jest ultralekki, co odczuwalne jest dla rodzica w codziennym życiu, zwłaszcza podczas załadunki i rozładunku z samochodu.

Mechanizm składania jedną ręką

Wózek Easylife 2 jest bardzo łatwy do złożenia – czynność tę można wykonać jedną ręką. Model ten stoi samodzielnie po złożeniu, a ponadto zajmuje niewiele miejsca w bagażniku. Jest nieoceniony w podróży.

Możliwość regulacji oparcia

Rozwiązanie to pozwala zapewnić dziecku optymalną pozycję w danym momencie. Maluch może zarówno patrzeć na otaczający go świat czy rodziców podczas robienia zakupów, a także wygodnie odpoczywać. Regulowane oparcie wraz z wkładką i podnóżkiem umożliwiają wygodne podróżowanie.

Bezpieczny system podróżny

Dzięki specjalnym adapterom rodzic może szybko i bezproblemowo zamienić wózek dziecięcy na nosidło. Dziecko może pospać dłużej w wygodnej pozycji.

System wentylacji i przewiewu

Dziecko będzie szczęśliwe i zadowolone nawet w ciepłe dni. Wózek Easylife 2 posiada wykonane z siatki wstawki, które umożliwiają swobodny przepływ powietrza. To sprawi, że maluch nie będzie się przegrzewał nawet przy wysokich temperaturach.

Amortyzacja

Pozwala na wyjątkowo płynne przesuwanie i najlepszy komfort podróżowania po nierównych nawierzchniach.

Kolejne zalety wózka Easylife 2

Wózek Recaro Easylife 2 wyposażony jest w duży daszek z ochroną przeciwsłoneczną UPF50, która zabezpiecza przed złymi warunkami pogodowymi, wiatrem oraz słońcem. Ponadto posiada koła o wysokiej odporności na przebicie. Są łatwe w utrzymaniu i doskonale sprawdzają się zarówno na prostym, jak i wyboistym terenie.

Podnóżek wózka Easylife 2 daje mniejszym dzieciom możliwość wspięcia się do siedziska. W przypadku dzieci większych – to wygodne miejsce na stopy. Dzięki obrotowym kołom przednim manewrowanie wózkiem jest niezwykle proste i wygodne.

Wózek Easylife 2 posiada wygodny uchwyt, który wpływa na komfort prowadzenia go. Wyposażony jest także w 5-punktowy system pasów, poduszki naramienne, wykonane z miękkiego materiału, który zwiększa komfort jazdy. Pod uchwytem znajduje się ogromny kosz na zakupy o pojemności do 5 kg, co umożliwia wygodne przewiezienie produktów do domu. Wózek posiada hamulce flip-flop, które można obsłużyć w każdych butach, a także zdejmowane koła, co ułatwia przechowywanie w samochodzie.

Wózek Easylife 2 to jeden z najlepszych modeli, dostępnych w Recaro. Sprawdzi się w każdych warunkach, przy każdej pogodzie. Zapewni dziecku wygodne podróżowanie zarówno podczas zakupów, jak i dłuższych wycieczek.