Mezoterapia igłowa – TOP 5 rodzaje mezoterapii

Mezoterapia igłowa to zabieg, który pokochało wiele Polek z różnymi problemami urodowymi. Pozwala pozbyć się kompleksów zarówno nastolatkom, jak i dojrzałym kobietom. Dowiedz się, na czym polega mezoterapia igłowa i jakie rodzaje mezoterapii cieszą się największym zainteresowaniem.

Mezoterapia igłowa – co to jest?

Mezoterapia igłowa to procedura z zakresu medycyny estetycznej, która polega na serii iniekcji w postaci małych dawek substancji aktywnych (podskórnie lub śródskórnie) w problematyczne obszary twarzy. Dzięki kontrolowanym i precyzyjnym nakłuciom do wnętrza skóry stopniowo docierają cenne składniki, takie jak np.:

  • witaminy
  • aminokwasy,
  • peptydy,
  • antyoksydanty,
  • kwas hialuronowy. 

Dzięki prostej i bezpiecznej technice iniekcji dobroczynne preparaty pomijają barierę naskórkową, przez którą nie przenikają kosmetyki aplikowane na skórę metodą tradycyjną (palcami). W opinii ekspertów z kliniki Novoderm w Łodzi mezoterapia igłowa to jeden z najskuteczniejszych niechirurgicznych zabiegów odmładzających i rewitalizujących skórę, który daje spektakularne efekty. 

Mezoterapia igłowa CYTOCARE

Mezoterapia igłowa koktajlem CYTOCARE francuskiego laboratorium RevitaCare pozwala specjaliście wprowadzić podskórnie kilkadziesiąt składników aktywnych ( witaminy, sole nieorganiczne, aminokwasy). Dzięki iniekocjom skóra staje się optymalnie nawodniona i zregenerowana. Mezoterapia preparatem hamuje proces starzenia się, przywraca cerze młodzieńczy blask i stymuluje wzmożoną produkcję nowych komórek. Ekskluzywny koktajl CYTOCARE zagęszcza skórę właściwą i spłyca istniejące zmarszczki.

Mezoterapia igłowa NEUVIA

Mezoterapia igłowa NEUVIA polega na śródskórnych wstrzyknięciach preparat z wysokim stężeniem kwasu hialuronowego,  zawartością hydroksyapatytu wapnia, aminokwasów glicyny, l‑proliny, dzięki czemu dochodzi do głębokiej biorewitalizacji skóry twarzy. Cera staje się rozświetlona, poprawia się też jej koloryt. Seria zabiegów mezoterapii koktajlem sprawia, że skóra jest długotrwale nawilżona i ujędrniona, poprawia się jej gęstość i tekstura. Iniekcje przyczyniają się do odbudowy kolagenu i elastyny. To idealny zabieg dla kobiet zmagających się ze skórą odwodnioną, wiotką, cienką i naznaczoną pierwszymi oznakami starzenia.

Mezoterapia igłowa CROMA RICH

Podczas mezoterapii igłowej z wykorzystaniem koktajlu CROMA RICH poprawia się elastyczność skóry oraz mikrokrążenie. Ten bezpieczny zabieg odmładzający redukuje ciemne kręgi wokół oczu, obrzęki powiek, drobne zmarszczki. Wszystko to zasługa fantastycznego składu, preparat zawiera m.in. ruszczyk, kwas hialuronowy, witaminę C, jagodę, rozmaryn, heksapeptydy. Decydując się na kilka sesji mezoterapii preparatem marki CROMA możesz przywrócić cerze zdrowy blask, głęboko nawilżyć, wygładzić skórę i wyrównać jej powierzchnię. Kuracja jest polecana osobom po 25. roku życia.

Mezoterapia igłowa JUVEDERM VOLITE

Mezoterapia igłowa z użyciem JUVEDERM VOLITE wprowadza do skóry właściwej preparat z kwasem hialuronowym. Iniekcje sprawiają, że poprawia się elastyczność i poziom nawilżenia oraz elastyczność skóry. Dzięki zabiegowi możesz też zniwelować drobne zmarszczki w obrębie twarzy, szyi i dekoltu. Preparat marki JUVEDERM zawiera środek znieczulający, co sprawia, że nie odczuwasz znacznego dyskomfortu podczas iniekcji

Aminokwasowa terapia zastępcza JALUPRO  

Aminokwasowa terapia zastępcza JALUPRO to wyjątkowo skuteczna broń w walce z oznakami starzenia się skóry. Kuracja poprawia nawilżenie, elastyczność i jędrność naskórka, stymuluje naturalne procesy naprawcze i redukuje przebarwienia. Odżywczy koktajl aplikowany w czasie mezoterapii stanowi wyjątkowe połączenie aminokwasów z kwasem hialuronowym.

Chcesz skorzystać z mezoterapii igłowej i zadbać o skórę dzięki iniekcjom z wysokiej jakości koktajlami? Szczegółowe informacje na temat zabiegów mezoterapii znajdziesz na stronie internetowej: https://novoderm.pl/