Łóżeczka dostawne dla mamy, dziecka i rodziny

Łóżeczka dostawne to nowoczesne rozwiązania dla najmłodszych, które znacząco podnoszą komfort życia całej rodziny. Mamie pozwalają na spokojny sen z niemowlęciem na wyciągnięcie ręki, dziecku dają poczucie bliskości, miłości i bezpieczeństwa, a wszystkim domownikom – znacznie spokojniejsze noce.

Dzięki niewielkiej odległości od mamy wybudzone niemowlę łatwo jest szybko nakarmić i ukoić. 

Drewniane łóżeczka dostawne – sposób na spokojny sen 

Łóżeczka dostawne to nic innego jak popularne „dostawki” – posłania dla maluszków, które ustawić można wzdłuż boku łóżka rodziców, zmniejszając odległość między dzieckiem a opiekunami. Choć występują w wielu wersjach i wykonywane bywają z rozmaitych materiałów, na szczególną uwagę zasługują te z naturalnego drewna. Są śliczne, wygodne i – co najważniejsze – zdrowe dla maluszka. Ponadto dzięki sztywnej konstrukcji i możliwości regulacji wysokości materaca są niezwykle bezpieczne. Dobrze przymocowane łóżeczko dostawne na pewno się nie przechyli, nie odsunie, a już na pewno nie przewróci. Bliskość malucha i rodziców powoduje, że wszyscy domownicy mogą spać spokojniej. 

Łóżeczka dostawne dla dzieci – bliskość i bezpieczeństwo

Łóżeczka dostawne to doskonały sposób na bycie blisko niemowlęcia w całkowicie bezpieczny dla niego sposób. Kiedy rodzice decydują się na spanie z dzieckiem w jednym łóżku, muszą wybrać rozwiązanie, które ochroni maluszka przed ewentualnymi urazami. Miejsce pomiędzy dwiema dorosłymi osobami, które w czasie snu przewracają się z boku na bok, nie jest najlepszym pomysłem, podobnie jak ułożenie malca do snu obok mamy czy taty na brzegu materaca. Łóżeczka dostawne rozwiązują ten problem całkowicie – dziecko może spać tuż przy rodzicu, a jednocześnie jest doskonale zabezpieczone przed ewentualnym przygnieceniem czy upadkiem.   

Wielofunkcyjne i niezwykle praktyczne łóżeczka dostawne 

Dla rodziców, którzy poszukują niestandardowych rozwiązań i chcieliby mieć dziecko blisko siebie, łóżeczka dostawne będą najlepszym wyborem. Wiele z dostępnych na rynku modeli posiada kółka, dzięki którym posłanie łatwo przestawić w inne miejsce. Lubisz gotować, spędzać czas w kuchni lub na tarasie? Dlaczego nie mieć tuż przy sobie słodko śpiącego malucha? Kiedy dziecko nieco podrośnie i zacznie sypiać w swoim pokoju, łóżeczko dostawne łatwo będzie zamienić w klasyczne łóżeczko, a nawet sofę czy tapczanik. Wystarczy demontaż bocznych barierek i przystosowanie posłania do aktualnych potrzeb.  

Łóżeczka dostawne – wybieraj produkty wysokiej jakości!

Nie ulega wątpliwości, że wybierając posłania dla niemowląt, musimy stawiać przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo. Produkty powinny być możliwie naturalne, pozbawione szkodliwych substancji i zabezpieczone ekologicznymi emaliami. Najlepiej, jeśli posiadają potwierdzające bezpieczeństwo atesty i certyfikaty – jak na przykład łóżeczka niemowlęce, dziecięce i dostawki produkowane przez firmę Klupś. Tylko w ten sposób zapewnimy swoim dzieciom odpowiednie warunki do wzrastania i dobrego rozwoju. A sobie – spokój, rodzicielską dumę i pewność właściwego wyboru.