Liposukcja kawitacyjna efekty i opinie – sprawdźmy to

Liposukcja kojarzy nam się na pierwszy rzut oka z jakimś groźnym zabiegiem. Jednak ten sposób na walkę z boczkami i nadmiarem kilogramów nie ma niczego wspólnego z nieco groźniejszym odsysaniem tłuszczu. Liposukcja kawitacyjna cieszy się naprawdę bardzo dużą popularnością, ponieważ w walce o szczupłą sylwetkę bronią okazuje się nie jest skalpel, a specjalne ultradźwięki. Liposukcja kawitacyjna efekty i opinie – musimy to sprawdzić.

Na czym to polega?

Liposukcja kawitacyjna efekty i opinie naprawdę mogą nas zaskoczyć. Jednak zacznijmy od samego początku. Liposukcja kawitacyjna jest walką z nadmierną tkanką tłuszczowa, która się cieszy ogromną popularnością. Wszystko odbywa się przy pomocy fal ultradźwiękowych, które są całkowicie bezbolesne. Co więcej wiele osób po tym zabiegu mówi, że okazały się bardzo przyjemne. Jest to dla nas aspekt dodatkowo zachęcający, ale jeszcze chcemy poznać na jakie efekty możemy liczyć.

Przy pomocy jedynie ultradźwięków o bardzo niskiej częstotliwości specjalista wykonuje nam masaż głębokich warstw tłuszczowych tkanek, a tłuszcze, które uwalniane są z komórek w skutek rozrywania błony są przenoszone do wątroby, a później wydalane w związku z procesami metabolicznymi. Na jakie efekty można liczyć? Na pewno możemy liczyć na poprawę układu krążenia, sprawniejszy przepływ limfy oraz na poprawę przemiany materii. Między inny właśnie dlatego liposukcję kawitacyjną stosuje się nie tylko podczas samej walki z tkanką tłuszczowa, ale także w momencie, gdy chcemy się pozbyć skutecznie cellulitu.

Dla kogo?

Podczas zabiegu liposukcji kawitacyjnej nie odczuwamy w żadnym wypadku bólu. Odczuwa się ciepło, które jest wytwarzane podczas zabiegu. Działa ono bardzo odprężająco zarówno na naszą skórę, jak i także na nasze mięśnie. Jednocześnie powoduje ich znieczulenie. Tejże metodzie walki z nadmierną tkanką tłuszczową towarzyszą także preparaty, które na celu mają odżywienia, jak i także pielęgnację skóry. Sam zabieg trwa jakieś pół godziny. Wszystko jest zależne od obszaru, na którym będzie przeprowadzany.

Liposukcja kawitacyjna jest w zasadzie polecana wszystkim osobom, które chcą się pozbyć zbędnego tłuszczu z przeróżnych obszarów swojego ciała. Mowa tutaj o środkowej części kolan, pośladkach, dogach, udach, kostkach, rękach, jak i także o odcinku lędźwiowo-krzyżowym pleców. Jednak zabiegu tego nie zaleca się osobom, które walczą z tłuszczem w okolicach genitaliów, w zagięciach kolan, w pachwinach, a także w okolicach głowy, twarzy, szyi czy też w okolicach stóp oraz dłoni.