Lidlomix wymiary – co musimy wiedzieć o tym urządzeniu?

Na pewno nieraz widzieliśmy w ofercie sklepu Lidl wspaniałe urządzenie jakim jest Lidlomix. Urządzenie to jest naprawdę fantastyczne. Sprawdźmy Lidlomix wymiary oraz to co potrafi ten pomocnik kuchenny?

Cena oraz funkcje

Jeśli chodzi o Lidlomix wymiary to nie ma czego się obawiać. Z łatwością urządzenie to zmieści się w każdej kuchni. Oczywiście stawiamy tego robota bezpośrednio na blacie. Bardziej jednak stresujemy się ceną. Musimy przyznać, że nie jest ona wysoka. Jest to zwykle około 1399 złotych.

Gdy zapoznamy się jednak ze wszelkimi opcjami tego urządzenia, to już ta kwota nie robi na nas wrażenie. Szczególnie gdy zapoznamy się z ofertą Thermomix, który kosztuje o wiele, wiele więcej. Jest to ponad 5000 złotych. W związku z tym zmieniamy zdanie i mówmy, że Lidlomix jest dostępny w bardzo okazyjnej cenie.

Sporo niesamowitych funkcji

Na pewno Lidlomix zastąpi nam dziesiątki urządzeń w naszej kuchni. Mowa tutaj o takich urządzeniach jak siekacz, waga kuchenna, mikser, młynek, blender ręczny, mieszanka do zgniatania ciasta, parowar, trzepaczka do piany, patelnia czy też garnek. Możemy w nim nie tylko gotować, ale także smażyć. Może zatem nas wyręczyć w bardzo szerokiej gamie kuchennych zajęć. Możemy dzięki niemy uniknąć kilku nawet sporych wydatków.

Gdy uruchamiamy urządzenie, to jesteśmy poniekąd zmuszeniu do wpisania swojego hasła do Wi-Fi. Robot po włączeniu każdorazowym łączy się z Internetem. Istnieje oczywiście możliwość korzystania z dostępu urządzenia bez dostępu do Internetu. Jednak trzeba się liczyć z tym, że wówczas będziemy mieli dostęp do znacznie okrojonej ilości przepisów. Bardzo ważne jest także to, że po wejściu na stronę Lidlomixa możemy sobie założyć konto oraz logować się. Dzięki temu możemy dodawać swoje ulubione przepisy do bazy stworzonej przez siebie.

Ekran dotykowy w tym urządzeniu jest tak samo czuły na dotyk jak ten w naszym telefonie komórkowym. Możemy w związku z tym bez żadnych problemów obsługiwać go przy pomocy naszego palca. Jest bardzo intuicyjny, czytelny oraz przede wszystkim jasny.

W pamięci urządzenia wbudowana została bardzo szeroka gama przepisów, każdy z nich opatrzony został smacznym zdjęciem. Oczywiście znajdziemy także listę składników, sam sposób wykonania, a do tego nawet tabelę wartości odżywczych. Na pewno jest to pomocne, gdy prowadzimy zbilansowaną dietę i do tego prowadzimy aktywny tryb życia. W końcu nie musimy samodzielnie liczyć kalorii, co jak się okazuje wcale nie jest takie proste. Wiedzmy o tym doskonale.