Lidlomix vs Thermomix – jakie urządzenie wybrać?

Czy chcesz znaleźć doskonałe narzędzie do swojej kuchni? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś. Warto rozważyć niezmiernie ciekawe oferty, którymi są Lidlomix oraz Thermomix. Jak wygląda kwestia Lidlomix vs Thermomix? Które urządzenie jest lepsze pod względem niezawodności, funkcjonalności oraz także ceny? Zaraz powiemy sobie na temat tych urządzeń nieco więcej.

Thermomix – prawdziwa rewolucja w gotowaniu

Aby dojść do wniosku jak kształtuje się Lidlomix vs Thermomix musimy omówić każde z tych urządzeń. Zacznijmy od Thermomixa. Thermomix się pozycjonuje jako możliwie najbardziej uniwersalnych sprzęt kuchenny na całym świecie. Pozwala gotować każdemu jak profesjonaliście. Autorem urządzenia jest znana firma Vorwerk z Wuppertalu. Jest to firma, która przede wszystkim jest znana z produkcji odkurzaczy. Wiele osób się zdziwi, że urządzeń ten firmy nie znajdziemy na sklepowych półkach. Z czego to wynika? Bowiem Vorwerk ma swój specjalny sprzedażowy model swoich towarów. Są to pośrednicy, agencji oraz dystrybutorzy. Thermomix to wielofunkcyjny kuchenny robot, jest także wyposażony w funkcję podgrzewania. Wykorzystanie jednego robota pozwoli nam zastąpić do dwunastu urządzeń klasycznych w kuchni. Najciekawsze jest to, że urządzenie w sobie łączy funkcję mieszania, krojenia oraz gotowania bezpośredniego produktów, opatentowane zostało przez firmę jakieś pięćdziesiąt lat temu i właśnie od tego czasu funkcjonalność robota uległa bardzo ważnym zmianom.

Jedynie sam sposób sprzedaży pozostaje niezmienny. Thermomix jest dostarczany do domów klientów poprzez przedstawicieli firmy, którzy prowadzą prezentacje kuchenne pokazują wszelkie zalety towaru. O samych sukcesach firmy oraz efektywności kuchennego robota od Vorwerk świadczy bardzo prosty fakt. Tylko w 2016 roku było 16 tysięcy sprzedawców i udało im się sprzedać ponad 1,35 milionów urządzeń.

Lidlomix – równie dobre urządzenie

Jakiś czas temu najnowsza gazetka sklepów Lidl zaprezentowała jedną z nieoczekiwanych nowości w ofercie tego sklepu. Mowa tutaj oczywiście o robocie kuchennym Monsieur Cousine Connect. Na pewno bardziej popularną nazwą jest Lidlomix. Tenże robot kuchenny robi w zasadzie wszystko. Nie tylko kroi i gotuje, ale także waży, blenduje czy też smaży. Świetna sprawa. To dyskontowe rozwiązanie Lidla stworzyło iście prawdziwa konkurencję dla omawianego już Thermomixa i to z wielu powodów. Cieszy się niezwykłą popularnością wśród klientów w Polsce, ale nie tylko. Niezwykle popularny jest także u naszych zachodnich sąsiadów.