Lidlomix opinie – czy warto go kupić?

Na pewno nie raz słyszeliśmy o takim urządzeniu jak Lidlomix. Czy warto się w niego zaopatrzyć? Jak wyglądają Lidlomix opinie? Czy są zaskakująco pozytywne? Przekonajmy się.

Co to za urządzenie?

Pełna nazwa Lidlomixa to Monsieur Cousine. Jednak w większości jest znany jako Lidlomix. Nazwa potoczna tegoż produktu zapożyczona została od bardzo podobnego urządzenia (od konkurencji) jakim jest Thermomix. Urządzenie to istnieje oraz funkcjonuje już na rynku przez wiele lat i o tym świadczą chociażby opinie zadowolonych klientów.

Popularność tego urządzenia właśnie sprawiła, że Lidl postanowił stworzyć coś swojego. Tenże robot kuchenny jest niezwykle uniwersalny. Zastępuje nam on dobrych kilka urządzeń. Potrafi wykonywać idealnie wiele czynności, które odbywają się zazwyczaj podczas przygotowania różnego rodzaju napojów oraz posiłków. Oszczędzamy dzięki temu nie tylko miejsce, ale także czas. Możemy zachować harmonijny porządek w naszej kuchni. Co więcej przygotowywanie dań nie było jeszcze nigdy takie łatwe oraz przyjemne.

Urządzenie swoją premierę miało już w roku 2018 w Niemczech. Pojawiło się od tego czasu na wielu rynkach. Przyjęło się bardzo dobrze. Świadczą o tym chociażby Lidlomix opinie, które są bardzo pozytywne.

Różne typu urządzenia Lidlomix

Tak naprawdę to istnieją dwa typy urządzenia Lidlomix. Jest to MCC oraz MC Edit Plus. Podstawowa różnica pomiędzy tymi urządzenia to cena. Do tego dochodzi także rozmiar, jak i także multimedialne funkcje. MCC posiada wbudowany oraz interaktywny wyświetlacz siedmiocalowy oraz system Android. Ma on dedykowaną aplikację, która przy pośrednictwie sieci zapewnia nam dostęp do setek przepisów, które wykonać można krok po kroczku, zgodnie z widocznymi instrukcjami na ekranie.

Wersja MCC Edit Plus jest na pewno uboższa. Posiada jedynie zwykły wyświetlacz monochromatyczny. Ma do tego mniejszy pojemnik. 

Najczęściej Lidlomixa kupujemy w sieci. Jednak z uwagi na bardzo duże zainteresowanie nie zawsze opcja ta jest dostępna. Ceny urządzenia MCC, zależnie od okresu samej sprzedaży wahały się między 1299 a 1899 złotych. W przypadku zakupu możemy skorzystać z darmowej dostawy. Produkt jest dostarczany przez profesjonalną firmę kurierską. Najczęściej na przesyłkę czeka się trzy dni robocze. Przed świętami Wielkanocy czy też w okresie Blackfriday możemy liczyć na promocyjną ceną, która nawet może się okazać o kilkaset złotych mniejsza od ceny standardowej.

Decyzja oczywiście jak zawsze należy do nikogo innego jak właśnie do nas samych.