Lidlomix gdzie kupić? Dowiedzmy się

Na pewno Lidlomix w naszym kraju, jak i także nie tylko jest popularny. Co więcej jego popularność cały czas wzrasta. Osoby, które go jeszcze w swojej kuchni nie posiadają powinny wiedzieć – Lidlomix gdzie kupić?

Po pierwsze sklep internetowy

Gdy zaczynamy zapoznawać się z zapytaniem Lidlomix gdzie kupić, to na pewno warto rozpocząć od zainteresowania się sklepem internetowym Lidl. Tak naprawdę to jest to najpopularniejsza opcja zakupu. Jednak z uwagi na bardzo duże zainteresowanie opcja ta nie zawsze niestety jest dostępna. Ceny urządzenia Lidlomix wahają się. Wszystko jest zależne od samego okresu sprzedaży. Były już oferty kupna za 1299 złotych, ale Lidlomix pojawiał się także w cenie 1899 złotych. Koszt dostawy jest całkowicie darmowy. Produkt jest dostarczany przez firmę kurierską. Na dostawę będziemy czekać maksymalnie cztery dni robocze. Bardzo często możemy napotkać się z promocjami sezonowymi. Oczywiście na największe zniżki można liczyć w okresie Black Friday czy też przed świętami Wielkanocy. Czasami zniżki sięgają nawet kilkaset złotych.

Jeśli chcemy kupić Lidlomix na raty, to niestety nie mamy na co liczyć. W sklepie internetowym opcja ta jest niedostępna.

Zakupy w sklepie stacjonarnym

Poza internetowym sklepem możemy bardzo często spotkać Lidlomixa w sklepach stacjonarnych sieci Lidl. Najczęściej jest on dostępny za taką samą cenę, jak w internetowym sklepie. Niejednokrotnie się jednak zdarzyło, że sztuki dosłownie pojedyncze w różnych sklepach w naszym kraju pojawiły się spore przeceny. W ubiegłym roku w co po niektórych sklepach mogliśmy tego robota zakupić za 999 złotych. Jest to niesamowita oferta. Chętnie z takiej właśnie byśmy skorzystali. O takowych promocyjnych akcjach dowiedzieć się możemy chociażby z mediów społecznościowych oraz z licznych grup dyskusyjnych.

Warto także zwrócić uwagę na cenę naszego urządzenia w okresach zakupowych niezmiernie gorących. Jest to już wspomniany Black Friday. Wówczas jest to kilkadziesiąt procent mniej od ceny obecnej.

Jak już wiemy w oficjalnym internetowym sklepie nie mamy możliwości zakupu w ratalnym systemie. Tak samo wygląda to w sklepach stacjonarnych. Jednak przy pośrednictwie portalu Allegro możemy pokusić się o skorzystanie z systemu ratalnego i to 0 procent. Wówczas jednak urządzenia są nieco droższe.

Gdy kupujemy poza kanałem głównym dystrybucji, urządzenia są jak najbardziej nowe i posiadają także trzy lata gwarancji od producenta. Musimy jednak korzystać ze sprawdzonego źródła. Nie kupujmy na jakiś podejrzanych aukcjach.