Łatwe wzorki na paznokcie dla początkujących – skorzystajmy z poradnika

Jakby nie było zdobnictwo paznokci jest prawdziwą sztuką. Wymaga od nas cierpliwości oraz precyzji. Do tego poznania kilku trików oraz także odrobiny wprawy. Łatwe wzorki na paznokcie dla początkujących naprawdę są efektowne. Każda z nas na pewno znajdzie dla siebie idealny wzorek. Manicure wcale nie musi być nudny.

Cyrkonie oraz bulion

Marilyn Monroe mówiła, że diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Ich blask także może zagościć na naszych paznokciach. Łatwe wzorki na paznokcie dla początkujących mogą zawierać bulion, cyrkonie czy też cekiny. To one imitują doskonale kamienie drogocenne. Możemy je wykorzystać jako dodatek, który urozmaica manicure czy też przyozdobi nimi całą płytkę. Ozdoby te sprawiają, że stylizacja nie umknie uwadze towarzyszy zabaw karnawałowych, oczywiście pod warunkiem, że one zostaną zaaplikowane odpowiednio na paznokieć.

Gdy wykonujemy hybrydowy manicure musimy postępować według kroków standardowych. Musimy zaaplikować bazę, dwie warstwy lakieru hybrydowego oraz top. Później na gotowy hybrydowy manicure nałożyć należy odrobinkę bazy cienkim oraz precyzyjnym pędzelkiem. Produkt znaleźć powinien się w miejscu, w którym ułożymy następnie bulion czy też cyrkonie. Kiedy układ ozdób dla nas będzie bardzo satysfakcjonujący, to powinnyśmy kompozycję utwardzić w lampie przez około trzydzieści sekund.

Aby się cieszyć samym efektem możliwie jak najdłużej, rekomenduje się użycia produktów o bardzo wysokiej jakości. Nie musimy się od razu obawiać wysokich cen. Naprawdę ceny są przystępne. Ważne, aby kupować produkty w sprawdzonych źródłach.

Proste malowane wzorki

Nie musimy się tylko ograniczać do naklejania cyrkonii. Śmiało możemy pójść o krok dalej i zdecydować się na proste wzorki malowane. Dzięki temu naprawdę osiągniemy precyzję. Musimy się liczyć z tym, że w pierwszej kolejności nie będą to wzorki wręcz idealne. Na pewno dopatrzymy się czegoś niedorobionego. Jednak nie poddawajmy się. Musimy wychodzić z założenia, że każdy kolejny wzorem będzie lepiej wykonany.

Warto także zainspirować się filmikami w sieci, które są publikowane przez stylistki, jak i także przez blogerki modowe. Naprawdę źródeł inspiracji jest bardzo dużo. Każda kobieta znajdzie takie wzorki, które są dla niej strzałem w dziesiątkę. Pamiętajmy, że do malowania paznokci oraz do wykonywania wzorków musimy mieć dobry dzień. W innym razie może nam iść wszystko źle i na opak, a nie tak jak sobie to wszystko zaplanowałyśmy. Gdy się nauczymy, to już nie będziemy musiały korzystać z usług stylistki paznokci.