Królowe życia – co to jest za program?

Program Królowe życia to program, który rozgrywa się w sercu Dolnego Śląska. Jest to w zasadzie telenowela dokumentalna, w której podglądamy życie codzienne jej barwnych oraz także niesamowicie przebojowych bohaterów.

Kim są bohaterowie?

W każdym z sezonów programu Królowe życia, pojawiają się nowi bohaterowie, których regularnie podglądamy. Kim są ci bohaterowie? Są to osoby, które osiągnęły sukces w środowisku lokalnym oraz żyją na naprawdę bogato według swojego indywidualnego scenariusza, jak i także na swoim własnych warunkach.

Są to osoby, które są dalekie od przeciętności. Dzięki temu u jednych widzów wzbudzają sympatię, a nawet podziw. Są jednak także widzowie, który danych bohaterów chętnie krytykują. Często powodem może być chociażby fala zazdrości. Bardzo dumne ze swoim osiągnięć Królowe życie kompletnie nie zważają na opinie z otoczenia. Naprawdę poważnie prą do przodu, aby realizować wszelkie swoje marzenia. Są to osoby, które pragną stworzyć swoje własne oraz także małe Hollywood. Jedyna różnica jest taka, że to Hollywood mieści się między Bugiem oraz Odrą.

Pomysły na biznes oraz na życie

Bohaterowie programu „Królowe życia” mają swój własny pomysł na biznes oraz także na życie godne pozazdroszczenia. Każda bohaterka oraz do tego każdy bohater stworzył swoje imperium lokalne. Imperium tym zarządza według swoich jasno określonych zasad.

Chyba największą popularnością cieszy się Dagmara. Kobieta ta porzuciła swoje życie dotychczasowe życie w Ameryce oraz wróciła do miasta rodzinnego rozwijać swoje interesy. Swój sen o potędze realizuje w Kłodzku. Nie sposób nie dostrzec tej kobiety, jak i także nie usłyszeć.

Drugim bohaterem (równie barwnym) jest Gabriel oraz Rafał. Gabriel jest związany od zawsze z Głogowej. Para ta jest nazywana przez wielu jako „Versace z Głogowa”. Są oni miłośnikami sztyki, wysokiej jakości naturalnych futer oraz dobrego stylu. Gabriel już od dziecka marzył o projektowaniu ubrań ze skóry. Dzisiaj jego futra noszą największe gwiazdy oraz także celebryci.

Kolejna bohaterka to Joanna. Joanna była stewardessą w liniach lotniczych prywatnych oraz także modelką. Dzisiaj jedną nogą żyje we Wrocławiu, a drugą jednak na Lazurowym Wybrzeżu. Jak sama mówi o sobie wierzy w moc czarnej, kredytowej karty, która nie ma limitu.

Program ten jest transmitowany na stacji TTV. Program cieszy się sporą oglądalnością. Wiele osób nie wyobraża sobie piątkowego wieczora bez swojej ulubienicy Dagmary oraz jej szalonego przyjaciela Jacka. Każdy kolejny sezon jest lepszy.