Kreatywne podarunki dla dzieci

Szukasz pomysłu na kreatywny prezent dla dzieci? Na rynku znajdziesz wiele zaskakujących propozycji, które rozwiną ich zdolności manualne i wyobraźnię oraz poprawią koncentrację czy umiejętność logicznego myślenia.

Moji Pops

Moji Pops to seria kolekcjonerskich figurek dla dziewczynek. Można powiedzieć, że jest to odpowiednik popularnych wśród chłopców Super Zingsów. Moji Pops to bowiem przedmioty codziennego użytku, które mają ludzki wygląd i cechy charakteru. Figurki mają:

  • buzie,
  • nóżki i rączki,
  • swoje indywidualne zainteresowania,
  • wyróżniające cechy osobowości.

Producentem figurek jest firma Magic Box. W serii znajdziemy małe zestawy z figurkami, a także zestawy tematyczne z akcesoriami do odgrywania scenek, np. wesołe miasteczko czy Moji Pops domek, który jest uwielbiany przez dziewczynki, bo mogą w nim odgrywać realistyczne scenki i cieszyć się wyjątkowymi akcesoriami. Moji Pops domek powoduje, że łatwiej się opiekować małymi postaciami i prowadzić z nimi codzienne życie. Do takiego prezentu dodaj bidon dla dziecka do szkoły z ulubionym zwierzątkiem, a dziewczynka będzie piszczeć z radości!

T-Racers

Niedawno na rynku pojawiła się nowość, która jest połączeniem samochodzików i figurek kolekcjonerskich – T-Racers. Są to zabawki, które pokochają przede wszystkim wielbiciele spektakularnych wyścigów samochodowych. Nietuzinkowe autka można dowolnie modyfikować, łączyć z częściami innych modeli i dobierać im kierowców. Poszczególne serie pasują do siebie, dzięki czemu łatwo jest tworzyć niepowtarzalne kombinacje. Samochodzikowi można nadać oryginalny wygląd, a każda kolejna saszetka staje się prawdziwą niespodzianką! Warto podkreślić, że T-Racers zabawki to nie tylko samochodziki, ale i zestawy, w których znajdziemy np. wyrzutnie czy rampy. Dla miłośników rosnącej adrenaliny stworzono również dodatkowe przeszkody i akcesoria.

Każdemu chłopcu z pewnością przypadną do gustu T-Racerszabawki, które nie tylko zapewniają doskonałe spędzanie czasu, ale również tworzą oryginalne kolekcje. Jeśli szukasz prezentu dla małego fana wyścigów samochodowych, to autka z serii T-Racers będą idealnym rozwiązaniem – dadzą możliwość zapoczątkowania nowej kolekcji. Dodaj do tego kultowy bidon dla dziecka do szkoły w ulubionym kolorze, a szybko zobaczysz uśmiech na twarzy obdarowywanego!

Główka do stylizacji

Jednym z produktów pobudzających kreatywne myślenie, a jednocześnie rozwijających zdolności manualne, są główki do stylizacji. Główka do czesania znacząco urozmaica dziecięce zabawy, dlatego jej zakup to niejednokrotnie strzał w dziesiątkę. Głowa do czesania dla dzieci to produkt piękny, bezpieczny, wytrzymały i wykonany z dbałością o najmniejsze detale. Każda głowa do czesania dla dzieci posiada jedwabiste delikatne włosy, które mogą ułożyć się w dowolną fryzurę, jaką tylko wymyśli sobie mała stylistka. Poszczególne zestawy mogą zawierać spinki, gumki i szczotki, które dodatkowo uatrakcyjnią zabawę. Główki do czesania dla dzieci, ze względu na długie włosy, z pewnością spodobają się każdej małej stylistce fryzur. Głowa do czesania dla dzieci staje się bazą pomocną przy opracowywaniu przeróżnych stylizacji, co w przyszłości może zaowocować doskonałym zmysłem estetycznym u młodej kobiety.