Kim jest Wujaszek Liestyle? [Instagram, Ciocia Liestyle, blog]

Wujaszek Liestyle to jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Zawodowo zajmuje się fotografią, na swoim koncie ma sesje m.in. z Julią Wieniawą oraz Maffashion. Od 2010 roku razem z ciocią Liestyle organizuje imprezy i prowadzi firmę z ubraniami i gadżetami. Prywatnie miłośnik kobiecych piersi. Sprawdźcie, co jeszcze wiemy na temat Wujaszka Liestyle.

Kim jest Wujaszek Liestyle?

Wujaszek Liestyle, a właściwie Michał Paweł Wilczewski, urodził się 17 czerwca 1983 roku. Pochodzi z Lubelszczyzny. Jest absolwentem lubelskiego UMCS, gdzie studiował ekonomię.

Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie od 2009 roku zawodowo zajmuje się fotografią. W 2010 roku razem z byłą już żoną — Ciocią Liestyle, utworzył markę Liestyle. Pod jej szyldem produkowali gadżety i ubrania, a także organizowali imprezy z cyklu Liestyle Party Hard. W trakcie eventów, gdzie nie stroniono od alkoholu, kobiety często obnażały swoje piersi, które z ogromną ochotą i zaangażowaniem fotografował Wujaszek Liestyle.

Wujaszek Liestyle prowadzi również bloga, gdzie zamieszcza zdjęcia swoich nagich modelek.

Wujaszek Liestyle i Ciocia Liestyle

Na początku listopada 2018 roku Ciocia i Wujaszek Liestyle, a właściwie Agnieszka i Michał Wilczewscy, postanowili zakończyć swój związek. Uchodzili za jedną z najlepiej dopasowanych i najbardziej pozytywnych par rodzimego internetu, i cieszyli się bardzo dużą sympatią i uznaniem wielu osób. Dlatego informacja o ich rozstaniu okazało się dla większości przykrą niespodzianką. Byli małżonkowie pozostali jednak przyjaciółmi i wzajemnie się wspierają. Dzielą się również opieką nad ich psem Leszkiem.

Aktualnie Ciocia Liestyle związana jest z finalistą 5. edycji Top Model — Jakobem Koselem, który prywatnie był jednym z kolegów Wujaszka. Z kolei Wujaszek Liestyle tworzy parę z makijażystką Weroniką Rudajcio.

Wujaszek Liestyle – Instagram

Wujaszek Liestyle prowadzi konto na Instagramie oczywiście pod nazwą @wujaszekliestyle. Aktualnie jego profil obserwuje 135 tysięcy użytkowników serwisu. Można tam zobaczyć jego efekty pracy z aparatem oraz pozostałe prywatne momenty ujęte w kadr aparatu, na czele z prezentacją nowych przepisów i potraw.