Kim jest Tomasz Ciachorowski? [życie prywatne, Instagram]

Tomasz Ciachorowski to polski aktor znany z ról w serialach takich jak M jak miłość, Linia życia, Misja Afganistan, Złotopolscy, Majka czy Licencja na wychowanie. Zaliczany jest do grona najzdolniejszych i najprzystojniejszych polskich aktorów. Mimo że w show-biznesie jest już od kilkunastu lat, o jego życiu prywatnym wciąż wiadomo nie wiele. Jeśli jesteście ciekawi informacji jego temat, przeczytajcie poniższy artykuł!

Kim jest Tomasz Ciachorowski?

Tomasz Ciachorowski urodził się 5 kwietnia 1980 roku w Gdańsku. Wychowywał się z trzema siostrami: dwiema starszymi, Kamilą i Anną oraz młodszą Beatą. Jego ojciec prowadził warsztat obróbki skrawaniem. W młodości Tomasz przez dziesięć lat prowadził drużynę harcerską.

Fanów aktora na pewno zdziwi informacja, że Ciachorowski jest absolwentem oceanotechniki Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Oprócz tego ukończył studium aktorskie przy Teatrze Jaracza w Olsztynie.

Zanim zaczął występować w na szklanym ekranie, związany był z kilkoma teatrami w Polsce. Jeszcze na studiach grał w amatorskim teatrze Tytuteraz, działającym przy hufcu ZHP Gdynia. W kolejnych grał na deskach: Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie, Lubuskiego Teatru Dramatycznego w Zielonej Górze i Operze na Zamku w Szczecinie. Występował także w stołecznych teatrach: Ale! Teatr, Scenie Prezentacje w Warszawie, Capitol i Kamienica. W 2018 roku przyjął rolę Tarzana w spektaklu Jaskiniowcy autorstwa i w reżyserii Marka Rębacza.

W 2008 roku Tomasz Ciachorowski otrzymał swoją pierwszą telewizyjną rolę w serialu TVP2 Złotopolscy. Następnie, w 2010 roku, zagrał główną rolę męską Michała Duszyńskiego w serialu TVN Majka. W 2011 roku zagrał Igora Grabowskiego w serialu telewizji Polsat Linia życia. W latach 2015-2019 wcielał się w postać psychopatycznego Artura Skalskiego w operze mydlanej TVP2 M jak miłość. Następnie telewidzowie mieli okazję oglądać go w Linia życia oraz Misja Afganistan. Niedawno dołączył do obsady Na dobre i na złe.

Aktor wziął również udział w programach: Agent – Gwiazdy oraz Taniec z gwiazdami.

Tomasz Ciachorowski — życie prywatne

Tomasz Ciachorowski należy do osób, które mocno chronią swoje życie prywatne. Aktor rzadko uczestniczy w imprezach branżowych. Niewiele wiadomo również na temat jego związków. Kilka razy widziano go w towarzystwie pewnej kobiety, lecz ciężko określić łączące ich relacje. 

Tomasz Ciachorowski — Instagram

Aktor prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @tomek_ciachorowski. Aktualnie jego profil śledzi ponad 83 tysiące użytkowników tego serwisusync?exchange=281&r=https%3A%2F%2Fsync.taboola.com%2Fsg%2Fadkernelrtb-network%2F1%2Frtb-h%3Ftaboola_hm%3D%7BUID%7D