Kim jest Samuela Górska? [wiek, Top Model, Instagram]

Czy wiesz kim jest Samuela Górska? Dziewczyna ta w wieku dwudziestu lat wzięła udział w popularnym programie stacji TVN „Top Model”. Obecnie zajmuje się profesjonalnie charakteryzacją. Swoje wszystkie prace publikuje na Instagramie. Warto sprawdzać na bieżąco informacje na jej temat.

Kojarzona z programem TVN „Top Model”

Samuela Górska może być najbardziej kojarzona z programem stacji TVN „Top Model”. Dziewczyna wystąpiła w czwartej edycji show, jednak się wycofała jeszcze przed (o dziwo) pierwszą sesją zdjęciową. W tejże chwili Samuela Górska jest kobietą, która się kobietą sprawdzającą się zarówno prywatnie, jak i także zawodowo.

Kuba Wojewódzki w Dniu Kobiet w pewnym roku na swoim koncie opublikował na swoich mediach społecznościowych (na Instagramie) zdjęcie właśnie z Samuelą Górską. W sieci się pojawiło bardzo wiele spekulacji na ten temat, a także nawet teorie, że może być ona nową dziewczyną właśnie gwiazdy TVN czy też nawet jak się sam nazywa królem TVN-u. Pomimo tego, że na zdjęciu się prezentują razem bardzo stylowo, jak i także elegancko, nie wiadomo, jaki miało charakter ich tamtejsze spotkanie. Być może była to randka, a może plan reklamowy czy też spotkanie stricte koleżeńskie.

Czym obecnie zajmuje się modelka?

Obecnie modelka się między innymi zajmuje tworzeniem cosplay’ów, makijażem, jak i także charakteryzacją. Na Instagramie Samuela Górska publikuje najczęściej zdjęcie, na których przedstawia przez siebie charakteryzację przeróżnych znanych osób lub też postaci przez siebie wymyślonych.

Samuela Górska używa na swoim Instagramie nicku @sam_cosplay. Możemy zatem pod tą właśnie nazwą ją znaleźć. Ma także swój profil prywatny, który znajdziemy pod nazwą @samuela.gorska. Na profilu tym publikuje między innymi zdjęcia z przeróżnych sesji zdjęciowych. Poza Instagramem Samuela Górska prowadzi także fanpage na Facebook. Możemy ją tutaj znaleźć pod nazwą SAM COSPLAY.

Musimy przyznać, że stroje przygotowywane przez Samuelę robią wrażenie. Są profesjonalne, jak i także widać, że są dopracowane w każdym calu. Widać także, że robi to co lubi.

Podziwiamy osoby takie jak Samuela Górska. Mogła śmiało zrobić prawdziwą karierę modelki na poważnie. Wybrała jednak swoja drogę. Robi to co lubi. Wyraża siebie w sposób artystyczny i naprawdę zna się na swojej robocie. Doceniają ją nie tylko osoby, które ją obserwują w sieci, ale także osoby, które znają się na cosplay. Są to osoby, które są wkręcone w tę sztukę i doceniają takie dzieła, które wychodzą spod rąk Samueli.