Kim jest Roksana Oraniec? [wiek, wzrost, Instagram]

Roksana Oraniec to zmysłowa Polska, która została w Cannes miss. Wyruszyła także na podbój Chin. Musimy przyznać, że Roksana Oraniec wygląda niczym młoda Kim Kardashian.

Oszałamiająca kariera

Roksana Oraniec, to przepiękna Polka. Ma ona już na swoim koncie kilka tytułów prestiżowych, które zdobywa na różnego rodzaju konkursach piękności. Następnie młoda modelka ruszyła na podbój serc Chińczyków.

Mamy świadomość, że konkursy piękności cieszą się od dawna naprawdę spory zainteresowaniem w zasadzie na całym świecie. Entuzjaści wdzięków kobiecych wręcz z wypiekami na twarzy podziwiają kandydatki zjawiskowe do korony tej naprawdę najpiękniejszej. Jednak jedynie nieliczne z pięknych dziewczyn po takich konkursach piękności mają okazję na wypłynięcie na wybiegi światowe. Okazuje się, że ogromną szansę dostała Roksana Oraniec. Wszystko za sprawą jej zjawiskowej oraz egzotycznej urodzie. Wyleciała nawet do Chin, aby zdobyć serca jury międzynarodowego.

Nieco więcej informacji

Bardzo seksowna Roksana Oraniec pochodzi z bardzo małej miejscowości. Chodzi Ćmielów koło Ostrowca Świętokrzyskiego. Kobieta studiowała amerykanistykę w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki, która znajduje się w Warszawie. O Roksanie najgłośniej się zrobiło wówczas, gdy w roku 2017 udało jej się zdobyć tytuł I wicemiss Supertalent of the World 2007 w samej Korei Południowej. Następnie w roku 2018 ta piękna Polka była także finalistką Miss Film Festival International 2018 w Cannes.

Roksana swoich sił próbowała także w wyborach Miss Polski 2018. Znalazła się wówczas w prawdziwej TOP 10. Polka o egzotycznych oryginalnych rysach reprezentowała kolejny raz Polskę w konkursie międzynarodowym piękności. Poleciała tym razem do Chin na konkurs prestiżowy piękności Miss Landscapes International 2019.

Edycja chińska Miss Landscapes jest konkursem niezwykłym. Dlaczego jest to konkurs wyjątkowy? Jest to konkurs wyjątkowy, ponieważ łączy w sobie piękno zapierającego chińskiego krajobrazu z urodą zjawiskową kobiet w zasadzie z całego świata. W konkursie się bowiem aż pojawiło sześćdziesiąt kandydatek i to z całego świata. Roksana Oraniec ma ogromną szansę na sukces, szczególnie w Kraju Środka. Bowiem dziewczyna ma urodę oryginalną, która wyróżnią ją z tłumu przepięknych kobiet.

To, że Roksana Oraniec jest prześliczna, to chyba nie dziwi nikogo. Wiemy doskonale, że możemy być z Roksany dumni. Jest przepiękna, a na dodatek jest bardzo mądra kobietę. Na pewno jeszcze nie raz o niej usłyszymy. Jesteśmy tego pewni.