Kim jest Piotr Mróz?

Bez wątpienia Piotr Mróz jest jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów. Widzowie mogą kojarzyć go z wielu seriali telewizyjnych, chociaż największą popularność przyniosła mu rola Kuby Roguza w Gliniarzach. Jeśli jesteście ciekawi informacji z życia prywatnego aktora, czytajcie dalej!

Kim jest Piotr Mróz?

Piotr Mróz urodził się 19 marca 1988 roku. Jest absolwentem Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich przy Polskim Ośrodku ASSISTEJ w Warszawie.

W 2012 roku aktor miał poważny wypadek samochodowy, który wpłynął na kształtowanie jego osobowości. Piotr Mróz przyznaje, że od tamtej pory cieszy się każdą chwilą swojego życia.

Nigdy o tym nie mówiłem, ale w 2012 roku miałem w życiu prywatnym wypadek samochodowy, którego nie powinienem przeżyć. To mnie w dużym stopniu zmieniło i ukształtowało. Cieszę się życiem i mimo młodego wieku mam niesamowitą świadomość swojej śmiertelności. Ludzie w podobnym momencie życia co ja, raczej nie myślą o śmierci. Też o tym nie myślę, aczkolwiek ten wypadek pokazał mi, że ona jest – może to dziwnie zabrzmi – na każdym kroku i naprawdę cieszmy się darem życia, bo nie wiadomo, kiedy ono się skończy.

Piotra Mroza można obejrzeć w wielu produkcjach, zarówno filmowych, jak i telewizyjnych. Aktor występował m.in. w serialach Barwy szczęścia, M jak miłość oraz Komisarz Alex. Największą popularność przyniosła mu jednak rola Kuby Roguza w serialu Gliniarze. Widzowie emocjonują się bardzo jego serialowym związkiem z Natalią Nowak.

Jakiś czas temu pojawiały się plotki, że Piotra Mroza zobaczymy niebawem w programie Taniec z gwiazdami. Informacje te na razie nie zostały jednak potwierdzone.

Piotr Mróz — życie prywatne

Serce Piotra Mroza jest niestety już zajęte. Przystojny aktor związany jest z niezwykle piękną kobietą — modelką Agnieszką Wasilewską. Para często udostępnia swoje zdjęcia na własnych kontach w mediach społecznościowych.

Piotr Mróz — Instagram

Piotr Mróz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @piotrmroz1988. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 43,3 tysięcy użytkowników tego serwisu