Kim jest Paulina Gałązka? [wiek, mąż, Instagram]

Aktorka Paulina Gałązka zdobyła popularność oraz sympatię widzów dzięki rolom w serialach takich jak Pierwsza miłość, Na dobre i na złe oraz Archiwista. Kobieta niezwykle dba o swoją prywatność i raczej unika bywania na ściankach. Nam udało się jednak znaleźć kilka ciekawych informacji na jej temat. Jeśli jesteście ich ciekawi, koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł.

Kim jest Paulina Gałązka?

Paulina Gałązka urodziła się 21 sierpnia 1989 w Warszawie. Jest absolwentką Łódzkiej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej, którą ukończyła w 2013 roku.

Popularność przyniosły jej role w popularnych serialach. W latach 2014-2017 występowała w serialu Pierwsza miłość, gdzie wcielała się w postać Joanny Dworzak, która szybko stała się ulubienicą telewidzów. Aktorką można również obejrzeć w serialach Na dobre i na złe, Na bank się uda oraz Archiwista. Paulina Gałązka doskonale radzi sobie również na deskach teatrów, gdzie często grywa.

Na początku 2021 roku na ekrany kin wszedł film Dziewczyny z Dubaju, który powstał na podstawie książki o takim samym tytule. Aktorka wciela się tam w jedną z głównych ról.

Paulina Gałązka — życie prywatne

Aktorka dba o swoją prywatność i unika imprez branżowych. Rzadko można ją zobaczyć na ściankach. Większość czasu spędza w Norwegii, skąd pochodzi jej mąż Sindre Sademo, który również jest aktorem. Aktorka pytana o dzielącą ich odległość twierdzi, że jeśli kogoś naprawdę się kocha, dzielące kilometry nie są problemem.

Paulina Gałązka — Instagram

Paulina Gałązka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @paulina.galazka. Na chwilę obecną jej aktywność śledzi tam ponad 65,8 tysięcy użytkowników tego serwisu.