Kim jest Patrycja Wieja? [Projekt Lady, Instagram, chłopak]

Patrycja Wieja jest zwyciężczynią pierwszej polskiej edycji programu Projekt Lady, który emitowany był w 2016 roku. Wygrana odmieniła jej życie — pracę w klubie dla panów zamieniła na salę fitness. Okazuje się również, że Patrycja niedawno się zakochała! Pod koniec ubiegłego roku, celebrytka w swoich mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z wybrankiem.

Kim jest Patrycja Wieja?

Patrycja Wieja do programu Projekt Lady pryszła mając 16 lat. Wynika z tego, że obecnie kobieta ma 21 lat. Jej idolką jest Miley Cyrus.

Patrycja Wieja — Projekt Lady

Projekt Lady to program rozrywkowy emitowany na antenie TVN od 2016 roku. Zgłaszają się do niego dziewczyny prowadzące imprezowy tryb życia i mające problemy z zachowaniem. Pod czujnym okiem mentorek — Tatiany Mindewicz-Puacz i dr Ireny Kamińskiej-Radomskiej, uczone są dobrych manier i odpowiedniego zachowania. Program prowadzony jest przez Małgorzatę Rozenek-Majdan, która dodatkowo motywuje dziewczyny do pracy nad sobą. Nagrodą główną w programie jest trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oksfordzie opłacone wraz z pobytem, o wartości ok. 70 tys. zł

Oglądalność pierwszej edycji Projekt Lady była imponująca. Program wygrała Patrycja Wieja, która dała się poznać jako pewna siebie kobieta, która kocha to, co robi, poświęca się swojej pasji i dąży do celu. Trzeba przyznać, że w pełni wykorzystała swoje „5 minut” po programie i rozwinęła karierę nie tylko medialną, ale także zawodową. Warto wspomnieć, że Patrycja od lat pasjonuje się sportem, a szczególnie fitnessem, którego jest instruktorką.

Patrycja Wieja — Instagram

Patrycja Wieja aktywnie działa w social mediach, w szczególności na Instagramie. Aktualnie jej profil @patrycjawiejaa obserwuje 139 tysięcy osób. Kobieta regularnie publikuje tu posty oraz relacje. Jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, a na jej profilu znajdziemy wiele inspiracji, jak i kampanii reklamowych.

Patrycja Wieja — chłopak

Pod koniec 2020 roku Patrycja wrzuciła na swój Instagram zdjęcie, które wzbudziło wiele emocji wśród jej obserwatorów. Jak wynika z postu, celebrytka ma chłopaka. Romantyczne zdjęcie podpisała w następujący sposób:

Będę przy Tobie, będę Cię wspierać tak jak Ty to robisz od pierwszych dni kiedy Cię poznałam… jestem szczęśliwa, spełniam marzenia ♥️ znamy się już dosyć długo, żeby powiedzieć, że jesteś też moim przyjacielem…

Dałam nam szanse, Ty nigdy się nie poddałeś, walczyłeś o mnie i teraz wiem, że było warto!” – napisała w poście pod zdjęciem.