Kim jest Otar Saralidze? [dziecko. Instagram, 365 dni]

Otar Saralidze to polsko-gruziński aktor, którego widzowie mogą kojarzyć z ról filmowych i serialowych. Zagrał m.in. w serialach O mnie się nie martw, Komisarz Alex, Prawo Agaty czy Barwy Szczęścia. Na co dzień współpracuje ze stołecznymi teatrami: OCH-Teatr i Teatrem Powszechnym.

Kim jest Otar Saralidze?

Otar Saralidze urodził się 14 stycznia 1990 roku w Tbilisi. Jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie. Grywa nie tylko w filmach i serialach, ale także na deskach teatrów. Jest również aktorem dubbingowym.

Do tej pory współpracował z dwoma warszawskimi teatrami: OCH-Teatrem i Teatrem Powszechnym. Na dużym ekranie widzowie mogli zobaczyć Otara między innymi w Last minute, Kobiety mafii 2 oraz Niewinne. Przystojny aktor pojawił się także w serialach O mnie się nie martw, Komisarz Alex, Prawo Agaty oraz Barwy Szczęścia. Otar Saralidze świetnie odnajduje się także grając w spektaklach teatralnych.

Ze względu na swoje pochodzenie i urodę, aktor często otrzymuje role postaci z zagranicy. Czy boi się zaszufladkowania?

Oczywiście myślę o tym i trochę się tego boję. Mimo wszystko, to co robię, chcę robić jak najlepiej. Wiec nawet jeśli byłaby to taka właśnie rola, to jeśli będzie zrobiona dobrze, uważam to za sukces. Pewnych rzeczy też nie przeskoczę. To nie zależy ode mnie. Mogę z tym walczyć, mogę chcieć zagrać np. polskiego księdza, ale niestety też często ludzie nie dają mi szansy na coś takiego. Trudno jest się przebić – wyznaje Otar.

Otar Saralidze – 365 dni

Otar Saralidze zdobył rozpoznawalność dzięki roli w głośnym filmie 365 dni, który powstał na podstawie bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej. Rola Domenico, czyli brata głównego bohatera Massimo, nie umknęła uwadze fanek. Aktorem zainteresowały się również media.

Mężczyzna bardzo dobrze wspomina prace na planie, jedynym problemem był tylko brak znajomości języka włoskiego.

Na planie musiałem wiele wiele razy odsłuchiwać przed każdym ujęciem poprawnej wymowy swoich kwestii, które nagrywał dla mnie Michele. Robiłem to nawet w nocy. Prawidłowe wypowiedzenie choć jednego zdania w języku, którego w ogóle się nie zna, wymaga niesamowitego skupienia. Moim celem było to, aby moje kwestie brzmiały wiarygodnie nawet dla rodowitego Włocha, który ich posłucha. To jest spore aktorskie wyzwanie, ale myślę, że można się z tym uporać – opowiada Gali Otar Saralidze.

Otar Saralidze — dziecko

Jakiś czas temu na jednym z portali plotkarskich pojawiła się informacja, że aktor wyparł się dziecka, którego spodziewała się jego ówczesna partnerka. Była to jednak nie prawda, a portal opublikował stosowne przeprosiny.

Otar Saralidze — Instagram

Otar Saralidze prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @otarsaralidze_official. Aktualnie jego profil śledzi tam niemal 70 tysięcy użytkowników tego serwisu.