Kim jest Olga Jankowska? [wiek, ciąża, partner]

Olga Jankowska urodziła się w 1992 roku. Jest to polska aktorka, która jest głównie znana z serialu „Barwy szczęścia”. Jest to także piosenkarka. Poznajmy tę aktorkę nieco bliżej.

Jasne marzenia

Olga Jankowska na świat przyszła w roku 1992 dokładnie 12 września. Już w wieku mniej więcej trzech-czterech lat marzyła o tym, aby znaleźć się na scenie. Oglądała wówczas bardzo znany program „Mini Playback Show”. Dzieci w tym programie tańczyły do teledysków.  Od małego w niej kiełkowała pasja do muzyki oraz także rozwijała się w niej muzyczna wrażliwość. Mówiła nawet w jednym z wywiadów, że nie mogła się w dzieciństwie uwolnić od dźwięków ją otaczających. Miała bardzo dobrą pamięć muzyczną oraz wyczulony słuch. W związku z tym pozwalało jej to niemal po jednym odsłuchaniu zaśpiewać dany utwór.

Pewnego dnia usłyszała ona o castingu do telewizji oraz zdecydowała, że nie pójdzie do szkoły, aby na niego się udać. Wówczas pojechała z koleżanką oraz została zauważona przez jedną kobietę z agencji. Brała udział w każdym castingu możliwym i przez rok żadnego z nich nie ominęła. Wkrótce odbyć się miał casting do filmu pod tytułem „Jasne błękitne okna”. Pomimo problemów z transportem, ostatecznie udało jej się na niego dojechać. Pomimo, że sto wcześniejszych castingów skończyło się porażką, to ten właśnie okazał się sporym sukcesem.

Debiut w filmie

W efekcie powyższego w wieku czternastu lat zadebiutowała ona w fabularnym filmie pod tytułem „Jasne błękitne okna”. Był to film w reżyserii samego Bogusława Lindy. Grała tam jedną z ról głównych. Następnie gdy miała szesnaście lat, to otrzymała rolę w serialu pod tytułem „Barwy szczęścia”. Nie chciała początkowo tej roli, ponieważ była nauczona doświadczeniami poprzednimi, wiedziała doskonale, że jej to nie przysporzy w szkole zbyt wielu przyjaciół. Mówiła w jednym z udzielanych wywiadów, że sam okres liceum dla niej był okresem najgorszym.

Jednak ostatecznie z doświadczenia tego wyniosła bardzo cenne lekcje, które umocniły ją. Połączenie szkoły razem z pracą było dla niej niesamowicie trudne, lecz dzięki temu właśnie się nauczyła samej etyki pracy. Buntowała się przeciw graniu wewnętrznie, jednak samo poczucie odpowiedzialności za innych na planie jednak brało górę. Dorastała na planie oraz nawiązała tam bardzo wiele prawdziwych przyjaźni. W roku 2013 jej przyjaciel, z których spędzała czas często oraz który miał swoje własne studio, że w jej mieście rodzinnym jest pub, którym są jam sessions i można sobie tam po prostu przyjść pośpiewać. Nie musiał swojej przyjaciółki zbyt długo namawiać.