Kim jest Ola Wanserska? [Instagram, Damy i wieśniaczki, Maxmodels]

Ola Wanserska prowadzi w Warszawie gabinet medycyny estetycznej. Od 14 lat pracuje również jako modelka. Rozpoznawalność zdobyła dzięki udziałowi w jednym z odcinków programu Damy i wieśniaczki. Jeśli jesteście ciekawi, jak sobie w nim poradziła, czytajcie dalej.

Kim jest Ola Wanserska?

Ola Wanserka ma 29 lat. Od 14 lat pracuje jako modelka. Jej wymiary to 87/57/87, przy wzroście 167 cm. Filigranowa figura to niewątpliwie jej wielki atut. Kobieta pracowała we Włoszech, Anglii, Austrii, Szwecji, Niemczech, Czechach, Chorwacji, Portugalii oraz Turcji.

Ola ukończyła studia na kierunku kosmetologii. Aktualnie, wraz z Danielem Nowakiem, prowadzi w Warszawie gabinet medycyny estetycznej WN Clinic. Ola Wanserska specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało wykorzystujących preparaty wypełniające i rewitalizujące skórę, ale tez również w zabiegach makijażu permanentnego.

Stale poszerza swoją wiedzę i doskonali swoje umiejętności na licznych kursach z zakresu: Kosmetologii, Medycyny Estetycznej oraz Makijażu Permanentnego — możemy przeczytać na oficjalnej stronie WN Clinic.

Wanserska uwielbia brokatowe sukienki, sztuczne futra i oczywiście zabiegi upiększające.

Ola Wanserska — Damy i wieśniaczki

9 marca 2017 roku Ola Wanserska wystąpiła w jednym z odcinków programu Damy i wieśniaczki, w którym gościnnie wystąpiła również Macademian Girl.

Ola wystąpiła w programie razem z Basią, która na co dzień mieszka na wsi i pracuje w supermarkecie. Ważącej 125 kg dziewczynie doskwiera samotność, a jej największym marzeniem jest założenie rodziny u boku mężczyzny marzeń. Pobyt w mieście miał odmienić jej los. Basia poddała się modnej diecie, treningom z przystojnym trenerem, a także zabiegom upiększającym. Na koniec w metamorfozie pomogła Basi Macademian Girl.

Z kolei Ola została poddana ciężkiej próbie pobytu na wsi, wraz z jej wszystkimi urokami. Przeżyła między innymi brak ciepłej wody i przetykanie szamba…

Ola Wanserska — Instagram

Ola Wanserska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @ola_wanserska. Aktualnie jej profil obserwuje ponad 590 tysięcy osób.