Kim jest Nadia Długosz? [wiek, wzrost, Instagram]

Bez wątpienia Nadia Długosz jest aktualnie jedną z popularnych najbardziej youtuberek w naszym kraju. Na pewno taką dużą rozpoznawalność przyniosły jej występy na kanale Beksy na YouTube. Prowadziła ona ten kanał niegdyś z Olą Nowak. Jeśli jesteśmy ciekawi, co o jej karierze wiadomo ale także w życiu prywatnym, koniecznie należy się zapoznać z informacjami poniższymi.

Wiek Nadii

Dowiedzieliśmy się z Internetu, że miastem rodzinnym Nadii jest przepiękny Włocławek. Urodziła się dokładnie 25 marca 1996 roku. Zatem w ubiegłym roku obchodziła swoje 26 urodziny. O aktorskiej karierze Nadia Długosz marzyła już w zasadzie od najmłodszych lat. Chętnie się zaangażowała w przedstawienia oraz nie bała się w żadnym wypadku występów publicznych. Co ciekawe, jednak zdecydowała się udać na ekonomiczne studia. Jednak swoją przyszłość związać by chciał z filmową branżą. Aktualnie, bardzo dużo czasu również poświęca na fizyczną aktywność.

Beksy

Beksy to tak naprawdę nazwa kanału na YouTubie, który jest jednym z najbardziej popularnych w naszym kraju. Niegdyś, Nadia Długosz tworzyła ten kanał razem ze swoją dobrą koleżanką Olą Nowa. Na początku ich przygody, podlegały one grupie Abstrachuje. Nadii oraz Oli nie można było odmówić sumienności oraz zaangażowaniu w tworzeniu całkiem nowych projektów.

Na początku ubiegłego roku okazało się, że przygoda Oli Nowak z kanałem Beksy, dobiegła już końca. Jej miejsce w tym duecie zajęła niejaka Adrianna Krysian. Mogliśmy ją już oglądać wcześniej w występach gościnnych dziewczyn. Na obecną chwilę, kanał Beksy subskrybuje już ponad 1,82 miliona użytkowników. Nadia prowadzi bardzo aktywnie także swoje konto na niezmiernie popularnym TikToku.

Pomimo bardzo dużej popularności, dziewczyna dzieli się niechętnie wszystkimi aspektami swojego prywatnego życia. Aktualnie nie od końca wiadomo nawet, czy serce dziewczyny jest już przez kogoś zajęte. Co prawda, na jej kontach prywatnych w społecznościowych mediach dostrzec można jakiegoś mężczyznę, to w dalszym ciągu jest on anonimowy.

Jej profil na Instagramie trafimy pod nazwą @nadjowa. Dziewczyna pochwalić się może aż 662 tysiącami obserwatorów. Na bieżąco, z myślą o swoich fanach, udostępnia tam nowe zdjęcia, jak i także nagrywa ciekawe relacje. Na pewno ma wiele do zaoferowania. Jest nie tylko piękną kobietą, ale także ma coś do powiedzenia. Cały czas nas czymś pozytywnym zaskakuje. Jest to naprawdę ciekawa osobą, którą wręcz trzeba obowiązkowo obserwować w mediach społecznościowych. Musimy przyznać, że zaraz jej profil odwiedzimy.