Kim jest Monika Kozakiewicz? [Instagram, Paweł Tyburski, Love Island]

Monika Kozakiewiecz stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w pierwszej polskiej edycji Love Island. Wyspa miłości. Początkowo tworzyła parę z Mikołajem Jędruszczakiem, następnie związała się z Pawłem Tyburskim. Spośród wszystkich stworzonych na wyspie miłości par, Kozakiewicz i Tyburski przetrwali najdłużej. Niestety ich związek zakończył się w oparach skandalu.

Kim jest Monika Kozakiewicz?

Monika Kozakiewicz ma 23 lata. Jest makijażystką, udziela również szkoleń w tym zakresie. Na co dzień współpracuje z gwiazdami i celebrytkami, a jej klientkami są m.in. Wiktoria Gąsiewska, Honorata Skarbek, Joanna Opozda, Maja i Sonia Bohosiewicz, Sarsa, Marcelina Zawadzka i Klaudia Halejcio.

W przeszłości zastanawiała się nad wyborem nietypowego zawodu. Kozakiewicz chciała zostać makijażystką wykonującą make-up… na osobach zmarłych. Ostatecznie jednak zrezygnowała z tego pomysłu.

Monika uwielbia tańczyć, pływać i chodzić po górach. Ogromną przyjemność sprawiają jej również podróże do różnych zakątków świata. Dziewczyna przyznaje, że nie przywiązuje się do miejsc, a miejsce zamieszkania mogłaby zmieniać non stop.

Urodziwa 23-latka doskonale wie, czego chce, a jeśli coś się jej nie podoba, to nie boi się mówić o tym na głos. Nie należy również do osób, które skrywają swoje emocje, a jej najmocniejszą stroną jest pewność siebie.

Jestem niezależną, odważną i pewną siebie kobietą, która jest uparta zarówno w życiu, jak i w swoim zawodzie. Kocham ludzi – ale bez przesady. Wiem, czego chcę. Gdy na maturze nie zdałam matmy, zbuntowałam się i celowo jej nie poprawiłam, udowadniając, że papier nie jest nic wart, jeśli ma się inne cele w życiu — mówi o sobie.

Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski — Love Island

Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski okazali się parą, która spośród wszystkich stworzonych na wyspie miłości przetrwała najdłużej. Niestety, ich relacja zakończyła się w oparach skandalu.

Na początku tego roku Kozakiewicz ujawniła na swoim Instagramie screen rozmowy Tyburskiego z kolegą, na którym prosił o… maść na infekcję grzybiczą. Mężczyzna nie był pewny czy czymś nie zaraził się od kobiety, z którą zdradził Monikę.

23-latka po rozstaniu z Pawłem Tyburskim nie zamierzała długo rozpamiętywać sprawy w mediach społecznościowych. Szybko powróciła do normalnej aktywności i codziennych obowiązków, i nie poruszała w sieci więcej tego tematu.

Monika Kozakiewicz — Instagram

Monika Kozakiewicz prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @moniakej. Aktualnie jej profil obserwuje 281 tysięcy użytkowników tego serwisu.