Kim jest Marta Karpińska? [wiek, Instagram, Wodzianka]

Marta Karpińska jest jedną z uczestniczek bardzo popularnego programu „Googlebox. Przed telewizorem”. Całkiem niedawno dołączyła do obsady. Jednak, już teraz pochwalić się może bardzo licznym gronem fanów, którzy się interesują jej karierą, ale także życiem prywatnym. Jeśli chcemy się o tej pięknej kobiecie dowiedzieć nieco więcej to akurat świetnie trafiliście. Poniżej najważniejsze informacje.

Wodzianka

W Internecie znaleźć możemy o Marcie Krupińskiej bardzo wiele informacji. Jest to przecież jedna z najseksowniejszych uczestniczek programu TTV. Pochodzi z Włocławka. Może się niewątpliwie pochwalić ogromną urodę. W zasadzie to tak jak przystało na fotomodelką. Poza tym, ma figurę nienaganną, której może pozazdrościć jej wiele kobiet. W tym zawodzie Marta Karpińska pracuje już od wielu lat. Ma na swoim koncie wiele sesji oraz współpracę z przeróżnymi fotografami.

Wielu jej fanów pamięta ją jako piękną modelkę, która w roku 2015 występowała w popularnym programie Kuby Wojewódzkiego. Jednak nie była uczestniczką, a Wodzianką, która w danym momencie, w stroju pobudzającym zmysły zaproszonym gościom dostarcza wodę do pisa. Dzięki temu bezsprzeczne czuje się o wiele pewniej przed kamerami. Musimy przyznać, że świetnie wykorzystała ten czas, kiedy o niej było głośno.

Gogglebox. Przed telewizorem

Podczas komentowania materiałów oglądanych aktualnie w telewizji, Marcie towarzyszy jej przyjaciółka. Jest to Patrycja Szreder. Kobieta ta również świetnie się odnajduje w branży modelingu oraz beuty. Kobiety tworzą bardzo zgrany duet, a ich komentarzom na pewno nie brakuje śmiechy oraz także dobrego poczucia humoru. Jak do tej pory, pojawiły się w kilku sezonach. Jednak nie wskazuje nic na to, aby prześlicznych kobiet zabrakło w kolejnym sezonie.

Życie prywatne

Niestety nic nie wiemy, czy serce jednej z gwiazd programu o nazwie Googlebox. Przed telewizorem jest w ogóle zajęcie. Na próżno nam szukać zdjęć z drugą połówką na jej social mediach. Jest to dowód na to, że kobieta dba o swoje prywatne życie i nie wszystkich dzielić się chce z opinią publiczną.

Swoje konto na Instagramie prowadzi bardzo regularnie. Możemy je poszukać pod nazwą @marta_karpinska_wodzianka. Na obecną chwilę jej aktywność już śledzi ponad 270 tysięcy użytkowników. Liczba ta robi ogromne wrażenie.

Koniecznie obserwujmy jej media społecznościowe, ponieważ zdjęcia naprawdę robią ogromne wrażenie. Możemy zobaczyć jak wygląda praca fotomodelki. Jest to bardzo interesujące i na pewno wiele osób się tym interesuje.