Kim jest Marietta Fiedor? [Instagram, wiek, Love Island]

Marietta Fiedor jest jedną z uczestniczek popularnego show telewizji Polsat Love Island. Wyspa miłości. Kim jest piękna dziewczyna i skąd pochodzi? Jacy mężczyźni mają u niej szansę? Na te pytania oraz wiele innych, znajdziesz odpowiedzi w tym artykule.

Kim jest Marietta Fiedor?

Marietta Fiedor ma 24 lat i pochodzi z Gliwic. Obecnie pracuje jako hostessa, chociaż w swoim życiu podejmowała się różnych zajęć. Była m.in. kelnerką, barmanką, pracownikiem produkcji oraz animatorką. Dziewczyna podkreśla, że na swoje potrzeby od zawsze zarabia sama i nigdy nie dostała niczego za darmo.

Aktualnie jest singielką. Jak czytamy na stronie programu: „w relacjach z mężczyznami przeżyła wiele rozczarowań, lecz mimo to nie straciła nadziei na znalezienie tej jedynej i prawdziwej miłości”. Do tej pory żaden z jej związków nie był poważny, a jedyna i prawdziwa miłość przydarzyła się jej jeszcze w gimnazjum i przetrwała cztery lata.

Byliśmy szczeniakami, mam wrażenie, że byłam jak na swój wiek dojrzałą dziewczyną i nauczyłam go wielu wartościowych rzeczy!

Dziewczyna zdradza, że mężczyzna musi pociągać ją zarówno fizycznie, jak i intelektualnie. Powinien być również kreatywny, zaskakujący, i mieć pomysł na siebie.

Musi być taki rasowy! Lubię zarost, jak mężczyzna jest dobrze ubrany, ma dobrą fryzurę i jak o siebie dba!.

Marietta opisuje siebie jako osobę otwartą, tolerancyjną z dużym dystansem do świata i samej siebie.Jej ulubione motto brzmi „kimkolwiek jesteś, życzę ci dobrze!”. Z kolei jej znajomi i rodzina opisują ją jako kochaną, szaloną, samodzielną i pozytywnie nastawioną do życia.

W wolnym czasie Marietta Fiedor śpiewa, ćwiczy na siłowni, spędza czas ze znajomymi.

Podróżuję, spaceruję, myślę, bujam w obłokach.

Widać, że lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Uczestniczka Love Island jest posiadaczką dużych brązowo-zielonych oczu, widocznych kości policzkowych i uroczego noska.

Marietta Fiedor — Love Island

Marietta Fiedor do programu Love Island przyszła, ponieważ chciałaby znaleźć druga połówkę. Nie będzie to jednak łatwe, ponieważ partner dziewczyny musi spełniać kilka wymagań. Po pierwsze musi być zadbany. Po drugie musi mieć dobre poczucie humoru, aby umieć ją rozbawić. Kolejne aspekty, na które zwraca uwagę Marietta, to plan na siebie i kreatywność to kolejne aspekty, na które zwraca uwagę. Oczywiście nie może zabraknąć chemii.

Marietta Fiedor — Instagram

Piękna uczestniczka Love Island prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @mariettafiedor. Jej profil aktualnie obserwuje 172 tysiące osób. Co można tutaj zobaczyć na? Przede wszystkim zdjęcia z różnych zakątków świata, ponieważ Marietta uwielbia podróżować. Trzeba przyznać, że jej zdjęcia naprawdę robią wrażenie.